Retail Detail
Banner

 

 

dinsdag 21 februari 2012 16:59

Italiaanse doe-het-zelver Self sluit aan bij Bricoalliance

door  Maarten Reul
  • Afdrukken
Italiaanse doe-het-zelver Self sluit aan bij Bricoalliance

Bricoalliance blijft bouwen aan een netwerk doorheen Europa: nu is ook het Italiaanse Self lid geworden van de Belgische doe-het-zelfgroep. Het negende lid van de alliantie tilt de totale jaaromzet over de twee miljard euro.

29 winkels in Noord-Italië

Bricoalliance maakte vandaag bekend in zee te gaan met Self, een keten van 29 winkels in Noord-Italië en een omzet van net geen 200 miljoen euro. Volgens de groep is de nieuwste aanwinst, die in 1984 ontstond uit de modernisering van een negentiende-eeuwse houthandel, “een erg ambitieus bedrijf met een specifieke strategie”.

 

Self is voor Bricoalliance de tweede aanwinst van het nog jonge jaar, na het Scandinavische Byggmax. Vorig jaar breidde de groep zich al uit met het Estse Bauhof, het Russische Metrika en het Turkse Tekzen. Ook Hubo (België), BricoKing (Spanje), Multimate (Nederland) en Nomi (Polen) maken deel uit van de doe-het-zelfreus.

blog comments powered by Disqus
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Copyright 2009-2011. Retail Detail BVBA. Alle rechten voorbehouden. Website: NILMEDIA.