Retail Detail
maandag 23 januari 2012 11:08

Colruyt promoot onlineboodschappen tijdens werken in Zottegem

door  Pauline Neerman
  • Afdrukken
Colruyt promoot onlineboodschappen tijdens werken in Zottegem

De Colruytvestiging in Zottegem, waar al een tijdje verbouwingswerkzaamheden aan de gang zijn, gaat meer dan drie maanden dicht. Van 30 januari tot 8 mei sluit de supermarkt om de uitbreiding te kunnen voltooien. Colruyt maakt echter van de gelegenheid gebruik om zijn internetwinkelen te promoten.

Tijdens de sluitingsperiode raadt Colruyt klanten immers aan om volop gebruik te maken van de onlineboodschappendienst Collect&Go. Wie online bestelt, kan zijn boodschappen afhalen op het terrein van de Zottegemse supermarkt zelf of in de afhaalpunten van de Colruytvestigingen in de omliggende gemeenten.

 

Met de uitbreiding van de Colruytwinkel in Zottegem zal er 630m² extra winkelruimte bijkomen. Tot nu toe werd de ondergrondse parking al vergroot met een dertigtal bijkomende parkeerplaatsen. Bij de aanvang van de verbouwingen werd beloofd dat de uitbreiding zowat 15 extra banen zou opleveren.

blog comments powered by Disqus

Retail Detail nieuwsbrief

Banner
Banner
Social Networks Volg RetailDetail op FaceBook Volg RetailDetail op Twitter Volg retailDetail op Facebook
Copyright 2009-2011. Retail Detail BVBA. Alle rechten voorbehouden. Website: NILMEDIA.