RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Tags Samenwerking
  • Bedrijven Inno
  • Onderwerpen Marketing
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Inno gaat op hotel: drie ingerichte suites bij Novotel

icon
Wonen21 mei, 2026

Warenhuisketen Inno en hotelgroep Novotel slaan de handen in elkaar voor een opvallende kruisbestuiving tussen retail en hospitality. In Brussel en Brugge krijgen drie hotelsuites gedurende zes maanden een volledige make-over met producten uit het assortiment van Inno.

Accessoires en bedlinnen

Twee suites bevinden zich in het Novotel Brussels Off Grand Place, een derde in het Novotel Brugge Centrum. De kamers moeten gasten niet alleen laten overnachten, maar ook inspireren op vlak van interieur, textiel en verzorging. “Een hotelkamer is een plek waar je producten niet alleen ziet, maar ook voelt, gebruikt en beleeft”, zegt marketingdirecteur Annelien Alaerts van Inno België. “Zo wordt een verblijf niet alleen comfortabeler, maar ook een bron van ideeën voor thuis.”

De suites bevatten onder meer bedlinnen van Anne de Solène, badtextiel van De Witte Lietaer, verzorgingsproducten van RainPharma en decoratieve accessoires van Åhléns Home en Salt & Pepper. Het visual merchandising-team van Inno werkte het concept uit, voor elke suite met een eigen stijl. Bezoekers kunnen de producten nadien met korting kopen bij Inno. Zo probeert de retailer de hotelervaring rechtstreeks te koppelen aan verkoop in de winkels en online.

Volgens CEO Armin Devender past de samenwerking binnen de positionering van beide merken rond “accessible luxury”. “Novotel en ALL Accor Group zijn voor ons logische partners, omdat we elkaar vinden in het idee van accessible luxury: een kwalitatieve, stijlvolle ervaring die warm, toegankelijk en herkenbaar blijft”, aldus Devender.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Wonen
Zie meer
  • icon
    Wonen2 november, 2026
    Reginald De Belie, ex-zaakvoerder DEBA Meubelen, onverwacht overleden

    Reginald De Belie, jarenlang zaakvoerder en boegbeeld van het Sint-Niklase familiebedrijf DEBA Meubelen, is op 73-jarige leeftijd onverwacht overleden tijdens een vakantie in Australië. Hij stond mee aan de basis van de uitbouw van de meubelzaak.

  • icon
    Wonen30 oktober, 2026
    [In Beeld] Marie-Marie test Brusselse markt met pop-upwinkel

    Het Antwerpse familiebedrijf Marie-Marie, gespecialiseerd in luxueus bed- en badlinnen, breidt zijn winkelnetwerk tijdelijk uit naar Brussel. Met een pop-upwinkel vlak bij de Louizalaan wil het merk onderzoeken of de hoofdstad ruimte biedt voor een permanente vestiging.

  • Maisons du Monde
    icon
    Wonen27 oktober, 2026
    Maisons du Monde wisselt van topman na dramatische omzetcijfers

    Amper enkele maanden na de financiële redding van Maisons du Monde moet topman François-Melchior de Polignac plaatsmaken voor John Browett. De Franse woonwinkelketen haalt ook retailexpert Marc Ténart binnen om het herstel te versnellen.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail