RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Albert Heijn gaat kantoorautomaten uitrollen

icon
Food11 december, 2020

Albert Heijn opent onbemande miniwinkeltjes in kantoren en ziekenhuizen: in samenwerking met automatenspecialist Selecta voorziet de supermarktketen volgend jaar minstens 100 kantoren van een “AH to go”-aanbod.

 

Volgende stap in out-of-home

Ook na het coronavirus zullen mensen minder en op meer onregelmatige uren naar kantoor gaan, schat de Nederlandse zelfbedieningsspecialist Selecta. Dat maakt het moeilijker voor traditionele cafetaria’s, maar biedt opportuniteiten voor automaten en onbemande miniwinkeltjes. Met die redenering rolt Selecta een nieuw concept uit: Foodie’s micromarkets, waarvan er ondertussen zo’n 200 in Europa te vinden zijn.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

In Nederland gaat Foodie’s nu ook de samenwerking aan met AH to go, het gemaksconcept van Albert Heijn. Volgend jaar openen zo op minimaal 100 kantoorlocaties in Nederland onbemande ‘Albert Heijn to go’-winkeltjes, die het versassortiment van AH to go zullen voeren en waarbij kantoormedewerkers op elk uur van de dag eten uit de automaten kunnen halen. Betalen gebeurt via zelfscan.

Aangezien het concept voor elke locatie op maat kan worden ingevuld, ziet Albert Heijn in de komende jaren nog veel potentieel om verder uit te breiden. CEO Marit van Egmond noemt daarbij ook al expliciet Vlaanderen en denkt behalve aan kantoren nog aan bijvoorbeeld ziekenhuizen en onderwijsinstellingen. “Met dit vernieuwende Albert Heijn to go concept zetten we een volgende stap in de wereld van out-of-home”, klinkt het.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food23 september, 2026
    Blikjes trekken Gimber uit de rode cijfers

    Gimber heeft na enkele moeilijke jaren de weg naar winst gevonden. Het Belgische merk voor gemberdrankjes snoeide in de kosten en exportmarkten, terwijl blikjes en nieuwe smaken de groei aanjagen.

  • icon
    Food23 september, 2026
    Van Eerd vecht veroordeling aan: “OM maakte er een zootje van”

    Het hoger beroep van voormalig Jumbo-topman Frits van Eerd begint met een stevige botsing tussen zijn nieuwe advocaten en het Openbaar Ministerie. De verdediging stelt dat cruciale stukken ontbreken en wil het onderzoek fors uitbreiden. Van Eerd vecht zo zijn gevangenisstraf van twee jaar aan.

  • icon
    Food23 september, 2026
    AB InBev kaapt Champions League na 33 jaar weg bij Heineken

    Heineken moet na meer dan drie decennia plaatsmaken voor Stella Artois in de Champions League. Voor AB InBev past de deal in de strategie om zijn grootste merken sterker te koppelen aan wereldwijde mediaplatformen en sportevenementen. De brouwer is "goed op weg", zei CEO Michel Doukeris op de investeerdersdag.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail