RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Karin Bosteels
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Artis Historia opent servicepunten bij Blokker

icon
Algemeen22 oktober, 2015

Punten ruilen voor boeken bij Blokker

Sinds uitgeverij Concrea in september vorig jaar Artis Historia nieuw leven inblies, timmert het populaire spaarprogramma naarstig voort aan zijn comeback. Anderhalve maand nadat de nieuwe uitgever een deal met Carrefour Hypermarkten aankondigde, hebben Xavier Verellen en Philip Gielkens een samenwerking gesloten met de Nederlandse retailer Blokker.

 

In zo’n servicepunt kan de consument alle informatie verkrijgen over de spaarformule, plastic spaarzakjes ophalen om de punten te bewaren, de punten omruilen voor stickers (of kortingen) en de nieuwste Artis Historia-boeken aankopen. De deal met Blokker brengt het totale aantal servicepunten in ons land meteen op 255.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Net als bij Carrefour zal de spaarder ook bij Blokker extra Artis Historia-punten kunnen verzamelen bij aankoop van tal van producten. Elke week zal de keten trouwens tot 50 punten gratis weggeven op een unieke aanbieding (bv. bij aankoop van een Senseo-koffieapparaat).

 

Digitaal verlengstuk

Vanaf december krijgen de Artis Historia-boeken ook een digitaal verlengstuk: “De spaarder zal digitale extra’s kunnen downloaden via een app”, zegt Philip Gielkens aan persbureau Belga. Door de cover van het boek of de stickers te scannen krijgt de lezer extraatjes zoals video’s en spelletjes op zijn smartphone of tablet. “Daarmee slaat Artis Historia de brug tussen het klassieke boek en de nieuwe, digitale media en kunnen we een jonger publiek bereiken dat het gewoon is om met digitale media om te gaan.”

 

De nieuwe uitgever kondigde overigens ook aan dat hij tijdelijk oude Artis Historia-punten zal omruilen op de Boekenbeurs in Antwerpen (van 30 oktober tot 11 november), weliswaar met een maximum van 250 punten per persoon. De eerste nieuwe Artis Historia-boeken verschijnen op 6 november.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Poetin lijft Russische activiteiten van Nestlé en Auchan in

    Rusland plaatst de lokale activiteiten van Nestlé, Auchan en Lemana Pro, het voormalige Leroy Merlin op de Russische markt, onder zogezegd "tijdelijk" eigen beheer. Opnieuw verliezen zo verschillende grote westerse ondernemingen de feitelijke controle over hun Russische bezittingen.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Action van start in Slovenië

    Vrijdag opende de Nederlandse non-fooddiscounter Action zijn eerste winkel in Slovenië. Dat is intussen al de zestiende markt voor de snel groeiende retailer. Straks volgt ook Bulgarije.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Amazon Benelux zoekt nieuw hoofd na vertrek Eva Faict

    Eva Faict vertrekt na elf jaar bij Amazon. De countrymanager voor België en Nederland, die mee aan de wieg stond van Amazon.com.be, kiest voor een nieuwe functie buiten het e-commercebedrijf.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail