RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

HelloFresh overtreft opnieuw de verwachtingen

icon
Food14 juli, 2020

De lockdownmaatregelen tegen de verspreiding van het coronavirus blijken een zegen voor maaltijdleverancier HelloFresh: net als in het sterke eerste kwartaal, nam ook in het tweede kwartaal de vraag naar maaltijddozen sterk toe.

 

Maximale productiecapaciteit

De kwartaalomzet zal ergens tussen 965 miljoen en 975 miljoen euro uitkomen, meldt het Duitse bedrijf in een persbericht. Dat is veel beter dan verwacht: zowel in de Verenigde Staten als in de internationale divisie was er méér dan een verdubbeling op jaarbasis. Ook de winst zal gevoelig stijgen: de aangepaste EBITDA bedraagt wellicht 145 tot 155 miljoen euro. Het gaat om voorlopige cijfers: de complete financiële resultaten volgen op 11 augustus.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

Het bedrijf bedient nu zowat 4,2 miljoen actieve klanten, waarvan 2 miljoen in de VS en 2,2 miljoen daarbuiten. Door een combinatie van meer en grotere bestellingen door de consumenten en strikte afstandsmaatregelen in de productie-eenheden, zit HelloFresh nu wel haast aan zijn maximale productiecapaciteit, vooral in de VS.

 

Gezien de sterke prestaties in de eerste jaarhelft en de aanhoudende sterke trend in het begin van het derde kwartaal, verhoogt het bedrijf opnieuw de verwachtingen voor het volledige boekjaar: de omzetgroei zal vermoedelijk 55% tot wel 75% bedragen en de AEBITDA-marge zal tussen de 8% en 10% uitkomen.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food22 september, 2026
    Aldi België stunt opnieuw met kunst: 24,99 euro voor een werk van prinses Delphine

    Niet voor het eerst pakt Aldi in België uit met een exclusief kunstwerk voor een lage prijs: shoppers kunnen zaterdag een reproductie van prinses Delphine van Saksen-Coburg bemachtigen.

  • icon
    Food22 september, 2026
    Lidl rolt Scan & Go nu ook uit in Frankrijk

    Na België en Duitsland krijgt nu ook Frankrijk de Scan & Go-functie in de Lidl Plus-app. Klanten kunnen er hun boodschappen met hun smartphone scannen en vervolgens via een aparte kassa afrekenen. Lidl zet de dienst meteen in bij elke nieuwe winkel.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Poetin lijft Russische activiteiten van Nestlé en Auchan in

    Rusland plaatst de lokale activiteiten van Nestlé, Auchan en Lemana Pro, het voormalige Leroy Merlin op de Russische markt, onder zogezegd "tijdelijk" eigen beheer. Opnieuw verliezen zo verschillende grote westerse ondernemingen de feitelijke controle over hun Russische bezittingen.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail