RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Brico's Geert Verkest nieuwe voorzitter Comeos

icon
Algemeen12 mei, 2011

Wat we een hele poos geleden al hadden aangekondigd, is eindelijk formeel bewaarheid: Geert Verkest is verkozen tot nieuwe voorzitter van Comeos, de federatie van de handel en diensten in België, op diens algemene statutaire vergadering van 11 mei. De Brico-topman neemt de fakkel over van Jean de Leu, die de functie drie jaar lang uitoefende.

Geert Verkest (58) is als CEO van Brico NV en Directeur van MAXEDA DIY verantwoordelijk voor alle DIY-activiteiten van de groep in België. Als licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen startte hij zijn loopbaan eind jaren zeventig bij GB. Hij bleef bij de groep GIB, om in 1997 operationeel directeur van Maxi GB België te worden. Daarna nam hij de leiding van Brico op zich.

Geert VerkestAls voorzitter van Comeos (vroeger bekend als Fedis) wil hij vooral de krachtlijnen van het bestuur van Jean de Leu voortzetten. “In de privé stelt niemand meer mensen aan het werk dan de handel, en geen enkele sector heeft een groter aandeel van het bnp. Het is dan ook mijn eerste doel om voor continuïteit te zorgen. De lijnen die Comeos onder Jean de Leu heeft uitgezet, zijn de juiste.”

Zelf vindt Geert Verkest mobiliteit en verkeer een prioritaire kwestie. “Ons verkeer staat stil – en dat is nefast voor de klanten die de winkels minder gemakkelijk bereiken, maar net zo goed voor de leveringen aan onze winkels. Het proefproject rond dagrandleveringen in Vlaanderen is een belangrijke stap in de goede richting – ik beschouw het als één van mijn eerste taken om ook in Brussel en Wallonië met de regionale overheden dergelijke oplossingen uit te werken”, aldus de kersverse voorzitter.
 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Poetin lijft Russische activiteiten van Nestlé en Auchan in

    Rusland plaatst de lokale activiteiten van Nestlé, Auchan en Lemana Pro, het voormalige Leroy Merlin op de Russische markt, onder zogezegd "tijdelijk" eigen beheer. Opnieuw verliezen zo verschillende grote westerse ondernemingen de feitelijke controle over hun Russische bezittingen.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Action van start in Slovenië

    Vrijdag opende de Nederlandse non-fooddiscounter Action zijn eerste winkel in Slovenië. Dat is intussen al de zestiende markt voor de snel groeiende retailer. Straks volgt ook Bulgarije.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Amazon Benelux zoekt nieuw hoofd na vertrek Eva Faict

    Eva Faict vertrekt na elf jaar bij Amazon. De countrymanager voor België en Nederland, die mee aan de wieg stond van Amazon.com.be, kiest voor een nieuwe functie buiten het e-commercebedrijf.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail