RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Karin Bosteels
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Celeb-modelabel Philipp Plein bevestigt komst naar Knokke

icon
Algemeen11 februari, 2014

Niet vies van controverse

De Duitse ontwerper Philipp Plein is niet vies van enige controverse: tijdens de mannenmodeweek in Milaan vorige maand liet hij stoere cowboys – helemaal in het zwart maar met ontblote borst – duelleren, vorig jaar stuurde hij zijn mannequins met gasmaskers en machinegeweren de catwalk op en in 2011 bouwde hij zijn campagne op rond Lindsay Lohan, toen net vrijgelaten uit de gevangenis. Ook zijn nieuwste campagne is spraakmakend, met enkel zwarte modellen in beeld én op de catwalk.

 

Geen wonder dus dat zowel ‘Bekende Vlamingen’ (Astrid Bryan, Tanja Dexters, Anthony Kumpen en DJ-duo Dimitri Vegas & Like Mike) en zelfs Bekende Voetballers (bijvoorbeeld Steven Defour, Kevin De Bruyne en Thorgan Hazard) dol zijn op het label.  Dat Tanja Dexters geregeld gespot wordt in kledij van Philipp Plein hoeft overigens niet te verbazen: de Belgische invoerder van het merk is Fashion Club70, het modeagentuur van haar verloofde Miguel Dheedene.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Al 26 monobrand-winkels wereldwijd

Al die controverse en al dat bekend volk legt het label, opgericht in 1998 en gerund vanuit het Zwitserse Amriswil (bij Zurich), dan ook geen windeieren: het merk heeft showrooms in Milaan, Hongkong en New York, 500 verdelers in 65 landen en al 26 eigen winkels in steden als Monte Carlo, Parijs, Milaan, Berlijn, Moskou, Dubai en Macao.

 

Binnenkort prijkt ook Knokke in dat prestigieuze rijtje: Philipp Plein opent in april de deuren op de Knokse Kustlaan. Voor het label werken intussen al een honderdtal mensen wereldwijd.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Poetin lijft Russische activiteiten van Nestlé en Auchan in

    Rusland plaatst de lokale activiteiten van Nestlé, Auchan en Lemana Pro, het voormalige Leroy Merlin op de Russische markt, onder zogezegd "tijdelijk" eigen beheer. Opnieuw verliezen zo verschillende grote westerse ondernemingen de feitelijke controle over hun Russische bezittingen.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Action van start in Slovenië

    Vrijdag opende de Nederlandse non-fooddiscounter Action zijn eerste winkel in Slovenië. Dat is intussen al de zestiende markt voor de snel groeiende retailer. Straks volgt ook Bulgarije.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Amazon Benelux zoekt nieuw hoofd na vertrek Eva Faict

    Eva Faict vertrekt na elf jaar bij Amazon. De countrymanager voor België en Nederland, die mee aan de wieg stond van Amazon.com.be, kiest voor een nieuwe functie buiten het e-commercebedrijf.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail