RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

‘Early bird’-actie voor RetailDetail Congress ‘The Future of Retail’

icon
Algemeen20 maart, 2014

Het ergste moet nog komen?

Op 24 april organiseert RetailDetail voor de derde keer zijn jaarlijkse RetailDetail Congress, dit keer met als thema ‘The Future of Retail’. De retailsector wordt immers door elkaar geschud als nooit te voren: de invloed van het internet en e-commerce laat zich steeds meer voelen, terwijl de consument ook steeds ongrijpbaarder lijkt te worden. Heeft hij trouw uit zijn woordenboek geschrapt? Kent zijn prijsgevoeligheid nog grenzen?

 

Bovendien beweren goeroes dat de grootste veranderingen zelfs nog voor ons liggen. Neem dus alvast afscheid van het verleden en maak op het RetailDetail Congress kennis met de visie op de toekomst van internationaal befaamde topsprekers, zowel tijdens de vijf voorprogramma’s als op het hoofdprogramma.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Vier internationale innovatieleiders

Het hoofdprogramma brengt u deze vier ‘grote meneren’:

  • Nils Müller (CEO en oprichter van trendbureau TrendOne) trakteert u op een tijdsreis naar 2021 en schetst een uitermate levendig beeld van hoe ‘multichannel commerce’ er in de toekomst uit zal zien.
  • Daniel Ropers (managing director bij bol.com) deelt zijn vooruitziende visie op hoe de fysieke retailverkoop de dieperik in gaat en de ‘clicks’ blijven groeien tot we op termijn naar een 50-50-verdeling evolueren. Ook zijn motto ‘less is more’ licht hij graag toe: we gaan naar een retailwereld waar meer van minder verkopen de sleutel is.
  • Piers Fawkes (oprichter en hoofdredacteur van PSFK & voorzitter van PSFK Labs) helpt u de moderne shopervaring beter te begrijpen. Aan de hand van het ‘PSFK Future of Retail 2014’-rapport zal hij tonen hoe retailers op het juiste moment de juiste aanbieding kunnen doen, klanten toegang kunnen geven tot een ‘community’ voor advies en de gewenste service kunnen bieden.
  • Gunter Pauli (auteur, ondernemer en stichter van ZERI) heeft zich op zijn beurt gespecialiseerd in het ontwikkelen van competitieve zakenmodellen die niet alleen toelaten de beste producten aan de laagste prijzen aan te bieden, maar ook op meerdere vlakken winst te boeken – niet alleen financieel. Groene economie? Nee, blauwe economie is de toekomst.

 

 

Wil u dit evenement niet missen? Schrijf u dan nu in, en profiteer tot 9 april van een uitzonderlijke ‘early bird’-promotie: bespaar 100 euro en betaal slechts 295 euro in plaats van 395 euro voor uw toegang.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Poetin lijft Russische activiteiten van Nestlé en Auchan in

    Rusland plaatst de lokale activiteiten van Nestlé, Auchan en Lemana Pro, het voormalige Leroy Merlin op de Russische markt, onder zogezegd "tijdelijk" eigen beheer. Opnieuw verliezen zo verschillende grote westerse ondernemingen de feitelijke controle over hun Russische bezittingen.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Action van start in Slovenië

    Vrijdag opende de Nederlandse non-fooddiscounter Action zijn eerste winkel in Slovenië. Dat is intussen al de zestiende markt voor de snel groeiende retailer. Straks volgt ook Bulgarije.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Amazon Benelux zoekt nieuw hoofd na vertrek Eva Faict

    Eva Faict vertrekt na elf jaar bij Amazon. De countrymanager voor België en Nederland, die mee aan de wieg stond van Amazon.com.be, kiest voor een nieuwe functie buiten het e-commercebedrijf.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail