RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Karin Bosteels
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Herhaald wegens succes: de ‘Gratis Winkelkar’

icon
Algemeen29 september, 2016

Carrefour heeft het startschot gegeven voor de tweede editie van de actie ‘Gratis Winkelkar’. Die loopt nog tot 24 oktober in de 45 Belgische hypermarkten van de groep. De eerste editie vorige lente kon op veel bijval rekenen.

Klantentrouw belonen en versterken

Na het succes van de eerste editie vorige lente breit Carrefour een vervolg aan zijn ‘Gratis Winkelkar’-actie. Klanten die na inschrijving vóór 24 oktober minstens vier keer hun inkopen doen in een van de 45 Hypermarkten Carrefour in ons land, krijgen de gemiddelde waarde van hun winkelkar terugbetaald in Bonuspunten (weliswaar met een maximum van 200 euro). “Met deze actie kunnen de klanten van Carrefour hun koopkracht verhogen en zelf het bedrag berekenen dat ze graag terugbetaald krijgen”, klinkt het in een persbericht.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Carrefour België wil met acties als deze de klantentrouw belonen en versterken: “Deze actie heeft duidelijk tot doel onze klanten te fideliseren en die trouw te belonen”, zei de woordvoerder Batpiste van Outryve bij de lancering van de eerste editie in maart. “Op die manier hopen we hen ertoe aan te zetten al hun grote boodschappen bij ons te doen en hun gemiddelde aankoopbedrag te verhogen. Want hoe meer ze gedurende de [actie]maand uitgeven, hoe hoger de tegenwaarde zal zijn van het winkelkarretje dat ze krijgen.”

 

De woordvoerder van Carrefour wees er toen ook op dat “heel veel klanten die bonuspunten sparen om ze op het einde van het jaar uit te geven. Reken zelf maar uit: met acties zoals deze ‘gratis winkelkar’ kan je heel mooie feesten organiseren zonder één euro te moeten uitgeven.”

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen21 september, 2026
    Retourfraude: één op drie doet het, bijna allemaal komen ze ermee weg

    Meer dan een derde van de consumenten zegt wel eens misbruik te maken van het retourbeleid. Vooral Britse shoppers (37%) zijn er niet vies van, terwijl een kwart van de Duitsers al pakjes onterecht liet terugbetalen - of overweegt om dat te doen. Sterker nog: 98% van wie het probeert,...

  • icon
    Algemeen21 september, 2026
    Google Shopping verdwijnt uit Europese zoekresultaten

    Europese webwinkels zijn hun gratis zichtbaarheid via Google Shopping kwijt, net nu de campagnes voor het eindejaar op gang komen. Nadat Europa Google op de vingers tikte, lijkt het erop dat de zoekmachine alle organische Shopping-resultaten verwijdert. In de plaats zet Google sterk in op AI-commerce.

  • icon
    Algemeen21 september, 2026
    [Opinie] Als geopolitiek ook eigendomsrisico wordt

    Zes fabrieken, zo’n zevenduizend werknemers en honderden winkels. Zoveel zien Nestlé, Auchan en Leroy Merlin vandaag in Rusland verloren gaan. Dat zijn geen voetnoten in een jaarverslag, maar reële fysieke bezittingen, opgebouwd over decennia.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail