RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

The Loop valt in de prijzen

icon
Algemeen5 november, 2014

Vakpers in de kijker

De Business to Business Press Awards werden dit jaar voor het eerst georganiseerd door organisator Media Marketing, om sterke initiatieven in de vakpers – een sector die toch zo’n 350 titels uitgegeven door meer dan 150 persgroepen omvat – te bekronen en “het dynamisme van deze tot dusver (te) onbekende markt in de kijker te zetten”.

 

Voor deze eerste editie werden 64 cases ingeschreven, die vervolgens werden beoordeeld door een jury. Vijftien van de ingediende dossiers werden bekroond met een award. De jury werd voorgezeten door Fred Bouchar (Media Marketing).

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

The Loop is “kroon op het werk”

Voor RetailDetail was met de award Best Innovation een speciale juryprijs weggelegd, aangezien The Loop – als winkel van de toekomst en showroom van de ‘customer journey’ van morgen – buiten de ‘klassieke’ categorieën van de vakpers valt. De jury roemde The Loop dan ook als een innovatieve bekroning van RetailDetail als vakmedium.

 

“The Loop, dat in april 2014 zijn deuren opende, is een nagelnieuw en zeer innovatief project dat de kroon op het werk van RetailDetail vormt. Het is een virtuele én tastbare (jawel, beide tegelijk) weergave van de ‘shopervaring van de toekomst’. Het gaat om een wereldwijde primeur die gevestigd is aan de Ankerrui in Antwerpen”, aldus de jury.

 

Andere categoriewinnaars waren onder andere bpost, Gondola, MM en Data News.

 

 

Heeft u interesse om zelf The Loop te bezoeken? Neem dan zeker vrijblijvend contact op met joyce@retaildetail.be .

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen21 september, 2026
    Google Shopping verdwijnt uit Europese zoekresultaten

    Europese webwinkels zijn hun gratis zichtbaarheid via Google Shopping kwijt, net nu de campagnes voor het eindejaar op gang komen. Nadat Europa Google op de vingers tikte, lijkt het erop dat de zoekmachine alle organische Shopping-resultaten verwijdert. In de plaats zet Google sterk in op AI-commerce.

  • icon
    Algemeen21 september, 2026
    [Opinie] Als geopolitiek ook eigendomsrisico wordt

    Zes fabrieken, zo’n zevenduizend werknemers en honderden winkels. Zoveel zien Nestlé, Auchan en Leroy Merlin vandaag in Rusland verloren gaan. Dat zijn geen voetnoten in een jaarverslag, maar reële fysieke bezittingen, opgebouwd over decennia.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Poetin lijft Russische activiteiten van Nestlé en Auchan in

    Rusland plaatst de lokale activiteiten van Nestlé, Auchan en Lemana Pro, het voormalige Leroy Merlin op de Russische markt, onder zogezegd "tijdelijk" eigen beheer. Opnieuw verliezen zo verschillende grote westerse ondernemingen de feitelijke controle over hun Russische bezittingen.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail