RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Foodmaker
  • Onderwerpen E-commerce
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Foodmaker lanceert voedingsapp voor topsporters

icon
Food24 januari, 2023

In samenwerking met wielerploeg Alpecin-Deceuninck ontwikkelde Foodmaker een professionele voedingsapp voor topsporters. Voor recreatieve sporters is er de basisversie van de Foodmaker-app.

Maaltijden en voedingsadvies

De nieuwe app Foodmaker Pro vertelt de wielrenners dagelijks hoeveel vocht, koolhydraten, eiwitten en vetten ze moeten opnemen, verspreid over verschillende maaltijdmomenten in functie van hun geplande trainingen. Renners kunnen op basis van hun trainingsschema aangepast eten voor de hele week bestellen en thuis laten bezorgen.

Foodmaker is al enkele jaren sponsor en partner van Alpecin-Deceuninck en voorziet het team van maaltijden en voedingsadvies. De gezonde restaurantketen ontwikkelde de toepassing samen met Kristof De Kegel, performancemanager van de wielerploeg.

Voor recreatieve sporters en niet-sporters die gezonder willen leven, is er de basisversie van de Foodmaker-app, die dienst doet als gezondheids- en voedingscoach. In die app vinden gebruikers ook de webshop voor Foodmaker-gerechten en FDMKR-kledij, de Foodmaker Club en promoties zoals het ‘Gerecht van de Maand’ of wedstrijden voor tickets.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food5 november, 2026
    Colruyt geeft nu al aftrap voor kerstoffensief

    Vanaf vandaag tot midden december gaan meer dan 280 Colruyt-winkels samen ruim 1,2 miljoen proefbordjes serveren. Hiermee trapt de retailer de eindejaarsperiode voor het tweede jaar op rij vroeg af, na een succesvolle eerste campagne vorig jaar.

  • icon
    Food5 november, 2026
    Kraft Heinz verkoopt koffiemerken om herstel te financieren

    Kraft Heinz neemt afscheid van het grootste deel van zijn Noord-Amerikaanse koffieactiviteiten. De verkoop van merken als Maxwell House, Gevalia en Tassimo moet de schuldenlast verlichten en ruimte creëren voor nieuwe investeringen. Intussen blijft de omzet dalen, al presteert het voedingsconcern beter dan verwacht.

  • icon
    Food5 november, 2026
    Pro-Russische hackers claimen aanval op supermarktkoelingen: “Systemische nalatigheid”

    Zoals voorspeld, krijgt de grootschalige cyberaanval op Europese supermarktkoelingen een geopolitiek staartje. Twee pro-Russische hackerscollectieven eisen de sabotage op die onder meer Delhaize, Carrefour en Edeka trof. Al betekent dat niet per se dat ze ook echt de daders zijn.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail