RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Carrefour
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Zondagacties “schot in de roos” bij Carrefour België

icon
Food19 januari, 2026
Carrefour Belgium

Carrefour België blikt zeer tevreden terug op de eerste zondagopening van haar geïntegreerde Markets en hypermarkten op 18 januari. Met name de zondagspromoties vielen in de smaak van de shoppers.

165.000 koffiekoeken, 2.200 gebraden kippen

Hoewel enkele reportages in de media spreken over een eerder rustige eerste zondagsopening, stelt Carrefour vast dat de klanten de weg naar de winkels goed hebben gevonden. “Dit bevestigt dat er een reële vraag is naar flexibiliteit en dat de strategie om 7 op 7 open te zijn – zowel fysiek als online – beantwoordt aan de veranderende consumptiegewoonten”, zegt de retailer in een persbericht.

Opvallend was de interesse in het brede aanbod van de hypermarkten: klanten kwamen niet alleen voor de voeding, ze maakten ook gebruik van de unieke mogelijkheid om op zondag non-foodartikelen te kopen en te genieten van de degressieve prijzen. De promoties uit de folder, die van het weekend en de speciale zondagacties waren volgens de retailer een schot in de roos. Zo vlogen er op een paar uur tijd 165.000 koffiekoeken en 2.200 gebraden kippen de deur uit.

Operationeel is alles vlot verlopen dankzij de inzet van de teams. De retailer vond voldoende collega’s die bereid waren om op zondag te werken. “Deze veelbelovende start sterkt de overtuiging dat Carrefour met deze uitbreiding haar positie als marktleider op zondag verder zal verankeren”, klinkt het.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food6 november, 2026
    [Filet Pur] Wegens groot succes herhaald

    Het regent bisnummers in de FMCG-wereld, terwijl het geld door ramen en deuren vliegt. Shoppers zijn beklagenswaardige junkies, afhankelijk van gewetenloze dealers. En waarom valt Kerst elk jaar een beetje vroeger? Filet Pur duikt erin!

  • icon
    Food6 november, 2026
    Día stoot Argentinië af voor 50 miljard dollar

    Grupo Dia verkoopt zijn Argentijnse activiteiten aan Grupo De Narváez van de Argentijnse zakenman Francisco de Narváez. De verkoop maakt deel uit van een herstructureringsplan waarbij de supermarktgroep zich voortaan volledig richt op kernmarkt Spanje.

  • icon
    Food6 november, 2026
    “De beste promotie is soms géén promotie” (Simone Caljouw, Promology)

    Groei en winstgevendheid behaal je niet door meer promoties te voeren, wel met betere commerciële beslissingen. “Elk jaar doen merken precies hetzelfde. Maar welk shoppergedrag wil je beïnvloeden?”

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Colruyt Group bevestigt gesprekken met Carrefour over Franse grossier Codifrance
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail