RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Maarten Reul
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Deense meubelketen JYSK komt naar België

icon
Wonen28 juni, 2016

Volgend voorjaar komt de Deense woonketen JYSK naar België, en lanceert meteen een ambitieus plan: de Denen willen zo snel mogelijk naar vijftig Belgische vestigingen.

Aanwervingen al begonnen

De Deense keten heeft momenteel al 84 winkels in Nederland en hoopt dat succes te kunnen verderzetten in ons land. “JYSK is heel populair geworden in Nederland en ik hoop dat dat in België net zo zal zijn”, zegt Frank Christant, verantwoordelijk voor België en Nederland. “Ik denk dat JYSK echt iets kan toevoegen aan de markt en iets nieuws kan bieden aan de Belgische klanten”, vervolgt hij.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Toch is Christant op zijn hoede: “Hoewel JYSK een groot bedrijf is met winkels overal ter wereld, toch weten we dat we in België nieuw zijn en de klanten gaan moeten verleiden met iets speciaals. Daarom is het cruciaal dat we de beste werknemers hebben: we zijn dan ook al begonnen met de aanwervingsprocedures.”

 

De eerste JYSK-winkel opende in 1979 de deuren, en sindsdien breidde de keten gestaag uit. Momenteel zit JYSK aan 2340 winkels in 41 landen (inclusief Duitsland en Oostenrijk, waar de winkels simpelweg “Deense beddenwinkel” heten). België is zo een van de laatste EU-landen die in het Deense imperium wordt opgenomen. De overkoepelende Lars Larsen Group, die ook meubelketens als Bolia.com en ILVA in de portefeuille heeft, bereikte vorig jaar een omzet van 3,1 miljard euro.

Meer over... Wonen
Zie meer
  • icon
    Wonen23 september, 2026
    IKEA brengt compacter winkelformaat naar Nederland, (nog) niet naar België

    IKEA plant vanaf volgend jaar een vijftal kleinere winkels te openen in Nederland. Ook elders in Europa rolt de woonwinkelketen dat compacte concept uit. In België echter is de tijd nog niet rijp.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin23 september, 2026
    Stoelverbod voor Gamma: Vincent Sheppard wint plagiaatzaak

    Meubelfabrikant Vincent Sheppard heeft bij de rechtbank in Den Haag afgedwongen dat Intergamma zijn Amelie-tuinstoelen en loungesets niet langer mag verkopen in de Europese Unie. Volgens de rechter lijken de modellen vrijwel volledig op de Kodo-collectie van Vincent Sheppard.

  • icon
    Wonen21 september, 2026
    Eerste barst in beloofde continuïteit na overname bij Flying Tiger

    Nog geen halfjaar nadat Modella Capital bij de overname van Flying Tiger Copenhagen beloofde het bestaande management te steunen, vertrekt financieel directeur Christian Kofoed Hertz Jakobsen. Hij legt na zeven jaar ook zijn bestuursmandaat neer.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail