RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Asos presenteert sterke tussentijdse cijfers

icon
Mode23 januari, 2020

Online moderetailer Asos heeft de omzet in de voorbije vier maanden sterk zien toenemen, vooral onder impuls van Black Friday. De omzet steeg met zo’n 20%, met dank aan 27,7 miljoen bestellingen.

 

Recordverkoop

Asos trok de omzet in de 4 maanden tot 31 december 2019 met een vijfde op tot 1,11 miljard pond (1,31 miljard euro). Analisten hieden rekening met een groei van 15%, schrijft Les Echos. De opbrengsten stegen in alle regio’s waar de retailer actief is. De toename was het grootst in de Verenigde Staten (+23%). Ook het aantal orders nam met 20% toe tot 27,7 miljoen. Volgens Asos brak de verkoop tijdens Black Friday alle records.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

De fors gestegen omzet is een opsteker voor Asos. In juli vorig jaar moest het modebedrijf immers nog een winstwaarschuwing uitsturen na logistieke problemen in Europa en de Verenigde Staten. De voorbije jaren is de operationele marge van Britse e-tailer wel stelselmatig gedaald van 4 naar 1,3% vorig jaar.

 

“ASOS is het jaar bemoedigend gestart. Sterke klantenwervingsactiviteiten ondersteund door robuuste operationele prestaties hebben gezorgd voor een goed momentum in al onze markten. Zoals we in oktober al zeiden, ligt de focus dit jaar op het verder verbeteren van onze mogelijkheden en het benutten van de investeringen die we hebben gedaan. Het is nog vroeg in het jaar en er is nog veel te doen, maar de vooruitgang die we hebben geboekt tot nu toe motiveert ons. We blijven vertrouwen in ons vermogen om de substantiële kansen die voor ons liggen te benutten”, aldus CEO Nick Beighton.

Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode21 september, 2026
    Mud Jeans maakt doorstart met nieuwe eigenaar

    Het failliete duurzame Nederlandse jeansmerk Mud Jeans heeft een overnemer gevonden: het is ondernemer Nick de Ronde Bresser, die vorig jaar ook een doorstart maakte met het failliete schoenenmerk Van Lier.

  • icon
    Mode21 september, 2026
    Waarom ook INNO textiel inzamelt: “Eén van onze succesvolste acties”

    INNO ziet zijn jaarlijkse textielinzamelactie met Spullenhulp sterk groeien. De warenhuisketen koppelt zo circulaire ambities aan extra winkelverkeer. “We strijden allemaal om de consument, dus als dat op een duurzame en sociale manier kan, is dat alleen maar positief”, zegt Marketing Director Annelien Alaerts.

  • icon
    Mode21 september, 2026
    New Balance daagt Decathlon voor rechter om logo: K of N?

    New Balance heeft een rechtszaak aangespannen tegen de Franse sportketen Decathlon. Het logo van de Kiprun hardloopschoenen zou te hard lijken op de iconische "N" van de Amerikaanse schoenenfabrikant.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail