RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Sfeervolle RetailDetail Night zette geslaagd orgelpunt achter bizar retailjaar

icon
Algemeen30 november, 2021

Na een noodgedwongen pauze vorig jaar maakte de RetailDetail Night op 25 november een stevige comeback. Op de combinatie van sterke content en een uniek netwerk komt ook met coronabeperkingen geen sleet.

 

Uitverkocht congres

500 deelnemers, 28 sprekers, drie locaties, één eindejaarsevent voor de retailsector: hoewel het lang onzeker was of en in welke omstandigheden de RetailDetail Night kon plaatsvinden, mogen we dankbaar terugblikken op een meer dan geslaagde middag en avond. Na ruggenspraak met partners, sponsors en sprekers besloten we om het evenement toch te laten doorgaan – weliswaar met de nodige voorzorgsmaatregelen – en dat bleek een juiste beslissing: het werd een uitverkocht en sfeervol congres.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

Het publiek had duidelijk ‘goesting’ om kennis te delen en sectorgenoten te ontmoeten. Dat kon tijdens drie voorprogramma’s: The Future of Food, Gamechangers en het Consumer Activation Forum. Het avondprogramma in een volle zaal Horta bracht de uitreiking van de award Folder van het Jaar aan Aldi, het retailjaaroverzicht met Gino Van Ossel, een boodschap van Jorg Snoeck en een heldere keynote door Raf Van den Heuvel, directeur van Albert Heijn België, die zijn presentatie bovendien afsloot met een primeur voor de aanwezigen.

 

Het netwerken in de Antwerpse Stadsfeestzaal, op de eigen evenementenlocatie van RetailDetail, diende dan wel met het nodige voorbehoud plaats te vinden, het werd toch een mooi orgelpunt. Op onze Facebookpagina ontdek je het fotoverslag van het event. Noteer nu al: volgend jaar vindt de RetailDetail Night plaats op donderdag 24 november.

 

We bedanken hierbij nog eens nadrukkelijk alle sprekers en ook onze sponsors: Xplore Group, BD myShopi, Centric, The House of Marketing/Upthrust, HighTouch, Hubo, Signify, Play It, M-Cube, Stibo, Coca-Cola, Jet Import, Duvel Moortgat en Alcobrands.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen30 oktober, 2026
    AVA trekt naar de binnensteden met drie kerstpop-ups

    AVA opent de komende weken drie tijdelijke kerstwinkels in Antwerpen, Brussel en Genk. De Belgische retailer kiest bewust voor drukke stadslocaties en gebruikt de pop-ups tegelijk als proeftuin voor compactere winkelconcepten.

  • icon
    Algemeen30 oktober, 2026
    Amazon ziet webwinkel slabakken te midden van AI-tumult

    Terwijl Amazons clouddiensten recordgroei boeken, hapert de motor van de webwinkel. De productverkopen groeien amper 2% en ook de advertentie-inkomsten verliezen vaart. Bovendien dreigen AI-shoppingassistenten het lucratieve verdienmodel van de e-commercereus onder druk te zetten.

  • icon
    Algemeen30 oktober, 2026
    Jobstudenten en flexi-jobbers dreigen duurder te worden

    Winkeliers moeten mogelijk meer betalen voor jobstudenten en flexi-medewerkers. De federale regering overweegt hogere sociale bijdragen en een maximumleeftijd van 25 jaar voor jobstudenten. Vooral retailers die veel flexibele arbeidskrachten inzetten tijdens weekends, vakanties en piekperiodes, dreigen de gevolgen te voelen.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail