RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Jeroen Lauwers nieuwe general manager Bricoalliance

icon
Doe-Het-Zelf/Tuin20 april, 2011

Bricoalliance verwelkomt Jeroen Lauwers als nieuwe topman. Jeroen Lauwers heeft al meer dan 10 jaar ervaring in de Europese DIY wereld, opgebouwd als zaakvoerder van Eglo Leuchten(2001 tot 2006) en als General Manager van Scala Plastics (2006 tot 2011). Hier heeft hij  een sterke kennis en ervaring opgebouwd aan zowel de leveranciers- als productiezijde, maar met oog voor de noden van de Retail.


Deze kennis en visie wil Jeroen nu ook toepassen binnen Bricoalliance waar hij sinds 4 april de functie van General Manager heeft opgenomen. Zijn kennis en ambitie worden, samen met het professionele team, ingezet om Bricoalliance verder uit te bouwen tot een volwaardige en goed gestructureerde Europese speler binnen de DIY retail.

“We need commitment” is de slogan die de komende tijd zal worden toegepast voor alle communicatie rond Bricoalliance. Commitment van alle partners is volgens Lauwers noodzakelijk om Bricoalliance de mogelijkheden te bieden die het verdient binnen de Europese DIY markt.  Onder dat motto roept de nieuwe general manager partners dan ook contact met hem op te nemen (Jeroen.Lauwers@bricoalliance.eu) en samen met hem plannen voor verdere groei uit te werken.
 

Meer over... Doe-Het-Zelf/Tuin
Zie meer
  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin16 oktober, 2026
    Moederbedrijf Brico en Praxis dook in het rood voor financiële reddingsoperatie

    Maxeda DIY Group, het moederbedrijf van Brico, BricoPlanit en Praxis, heeft zijn jongste boekjaar met verlies afgesloten. De tegenvallende cijfers waren de voorbode van een ingrijpende herfinanciering, waarmee de doe-het-zelfgroep zijn financiële toekomst veilig wil stellen.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin13 oktober, 2026
    Kingfisher haalt nieuwe CEO bij OBI

    Kingfisher heeft een opvolger beet voor Thierry Garnier, die naar Ahold Delhaize vertrekt. De groep achter B&Q en Screwfix in het Verenigd Koninkrijk en Castorama en Brico Depot in Frankrijk haalt OBI-topman Sebastian Gundel binnen als nieuwe CEO.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin13 oktober, 2026
    Overnemer in beeld voor vier Waalse Gamma-winkels, maar niet voor personeel

    Vier van de zes bedreigde Gamma-winkels in Wallonië zouden een overnemer hebben gevonden. Voor de 74 werknemers biedt die mogelijke deal voorlopig echter geen zekerheid: de kandidaat-overnemer zou het personeel niet mee overnemen.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food24 september, 2026
    Onderzoek naar sociale fraude bij twee Delhaize-supermarkten
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail