RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven DOBIT
  • Onderwerpen Publireportage
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Innovatieve LED wall kleurt winkelcentrum

icon
Algemeen27 maart, 2023

(Publireportage) Waasland Shopping pakt uit met een van de grootste en meest innovatieve MicroLED walls van de Benelux. ‘The Wall’ is ruim 16 vierkante meter groot, telt meer dan 10 miljoen pixels en biedt dankzij de uitzonderlijke beeldkwaliteit een onvergetelijke ervaring aan de shoppers.

Uitzonderlijke beleving dankzij haarscherp beeld en subliem kleurcontrast

Waasland Shopping zet haar slogan ‘Meer dan ooit een bezoekje waard’ kracht bij en pakt uit met dé microLED wall bij uitstek. Wie al eens een bezoekje bracht aan het Shoppingcentrum in Sint-Niklaas zal zich vast en zeker het iconische aquarium herinneren. “Het aquarium vergde veel onderhoud en was sowieso aan vernieuwing toe”, aldus Vincent Hermans, Shopping Manager van Waasland Shopping. “We wilden méér halen uit deze locatie en zochten een waardig alternatief.

Met de LED wall van ruim 16 vierkante meter, 504 kg en een bijzonder kleine Pixel Pitch van 1,26mm dompelen we de klant onder in een totale ervaring van beeld en geluid. We bieden hen een unieke ervaring, eentje die ze niet snel zullen vergeten!”.

3D animaties en interactiviteit

Het doel van het scherm is tweeledig: “Enerzijds willen we events en acties extra in de kijker zetten aan de hand van leuke filmpjes en animaties. Daarnaast willen we ook innoveren op vlak van shopping experience en onze klanten een onvergetelijke beleving bieden”, aldus Vincent.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De leuze ‘Content is King’ is hier dan ook meer dan ooit op zijn plaats: “Door in te zetten op 3D-content, ‘Anamorphic illusions’ en interactiviteit willen we in Waasland het verschil maken”, aldus Nele Bruers, Instore Experience Specialist bij DOBIT. “Denk hierbij aan de illusie dat iets ‘naar voren’ vliegt, of ‘uit het scherm’ stapt of een interactief spel waarbij de shopper bepaalt wat er op het LED scherm te zien is. De mogelijkheden zijn eindeloos en we hopen de shoppers dit jaar echt te verrassen!”

The Wall: dé microLED bij uitstek

Waasland Shopping koos niet voor de minste LED wall op de markt. Met ‘The Wall’ van Samsung pakt het shoppingcenter uit met het scherpste LED-scherm ooit in Benelux shoppingland. “Aangezien de LED wall op ooghoogte hangt en de kijkafstand vaak kleiner is dan 2 meter, was een kleine pixel pitch een must.” Aldus Tomas De Fré, Solutions Manager bij DOBIT.  “Daarnaast moest het scherm ook tegen een stootje kunnen, aangezien de shoppers het scherm kunnen aanraken.”

De MicroLED technologie van ‘The Wall’ komt tegemoet aan beide eisen: “De pixels worden rechtstreeks op het circuit board gemonteerd. Dit maakt dat de pixels nóg dichter bij elkaar geplaatst kunnen worden waardoor de resolutie van het scherm vele malen hoger is dan een traditioneel LED scherm. En, dankzij de ‘Black Seal Technologie, wordt The Wall beschermd door een ‘coating’, waardoor hij robuuster is en niet stuk gaat bij aanraking door voorbijgangers”.

Meer informatie over de mogelijkheden van LED voor jouw winkel?

Download hier onze LED whitepaper.

Deze whitepaper geeft je inspiratie over de mogelijkheden van LED voor jouw winkel én ook kom je te weten met welke technische facetten je zeker rekening moet houden bij de keuze van de juiste LED wall.

Nog vragen?

Contacteer ons via info@dobit.com

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Poetin lijft Russische activiteiten van Nestlé en Auchan in

    Rusland plaatst de lokale activiteiten van Nestlé, Auchan en Lemana Pro, het voormalige Leroy Merlin op de Russische markt, onder zogezegd "tijdelijk" eigen beheer. Opnieuw verliezen zo verschillende grote westerse ondernemingen de feitelijke controle over hun Russische bezittingen.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Action van start in Slovenië

    Vrijdag opende de Nederlandse non-fooddiscounter Action zijn eerste winkel in Slovenië. Dat is intussen al de zestiende markt voor de snel groeiende retailer. Straks volgt ook Bulgarije.

  • icon
    Algemeen18 september, 2026
    Amazon Benelux zoekt nieuw hoofd na vertrek Eva Faict

    Eva Faict vertrekt na elf jaar bij Amazon. De countrymanager voor België en Nederland, die mee aan de wieg stond van Amazon.com.be, kiest voor een nieuwe functie buiten het e-commercebedrijf.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail