RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Yoni Van Looveren
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Touring Verzekeringen opent nieuwe winkel in Namen

icon
Algemeen21 september, 2016

Touring Verzekeringen heeft in Namen een nieuwe winkel geopend volgens zijn nieuwe concept. De eerste winkel van dat concept werd eind vorig jaar geopend in Tour & Taxis in Brussel.

Click-Call-Face

Het nieuwe concept werkt volgens het principe van Click-Call-Face, waarbij klanten worden gestimuleerd om hun verzekeringen online in orde te brengen, maar waar ook ruimte is om rechtstreeks in contact te komen met de medewerkers van Touring. De aanwezigheid van een fysieke winkel is een belangrijke factor in het vertrouwen voor de consument”, aldus algemeen directeur Hans Vranken. “In het geval van vragen of problemen weet de klant dan waar naartoe te gaan.”

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

In de winkel komen klanten eerst voorbij een interactieve terminal, waar ze de reden voor hun bezoek kunnen doorgeven. Daarnaast is er ook een Smart Corner, waar klanten zelf hun verzekeringen online kunnen in orde brengen en waar bestaande klanten telefonisch contact kunnen hebben met medewerkers van Touring. Tot slot zijn er ook medewerkers aanwezig in de winkel die klanten stap per stap kunnen begeleiden.

 

“Elk jaar ontvangen we ongeveer 65.000 bezoekers in één van onze tien winkels. Ongeveer 60 procent van hen had niet moeten komen, omdat het evengoed online of via het callcenter had kunnen worden afgehandeld”, aldus Vranken. Hij voegt er aan toe dat in België veel minder verzekeringen online of via telefoon worden afgesloten dan in het buitenland.

Meer over... Algemeen
Zie meer
  • icon
    Algemeen3 november, 2026
    [RetailDetail Night] De Chinese retailgolf: bedreiging of kans voor Europese retailers?

    JD.com stapt in MediaMarkt, Temu en Shein veroveren de Europese consument en TikTok Shop verandert de spelregels van e-commerce. Moet Europa zich wapenen tegen de Chinese retailreuzen, of kunnen onze retailers juist iets van hen leren? Tijdens de RetailDetail Night op 19 november gaan vier prominente stemmen uit de sector...

  • icon
    Algemeen3 november, 2026
    Hema botst met vakbonden over feestdagwerk: “Met een toeslag koop je de wet niet af”

    Mag Hema in België haar winkelpersoneel in toeristische zones ook op feestdagen een volledige dag laten werken? Volgens de vakbonden CNE en ACV Puls overtreedt de retailer daarmee de wet. Hema betwist dat en wijst op een akkoord met de grootste vakbondsfractie binnen het bedrijf.

  • icon
    Algemeen2 november, 2026
    Nederlandse vastgoedinvesteerder koopt winkelcentrum Les Grands Prés

    Eurocommercial, de Nederlandse vastgoedgroep die in België ook al eigenaar is van Woluwe Shopping, heeft winkelcentrum Les Grands Prés in Bergen overgenomen voor 265 miljoen euro. De eigenaar gaat op zoek naar synergieën tussen beide complexen.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail