RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Nieuw management voor Aveve

icon
Doe-Het-Zelf/Tuin6 januari, 2020

Tuinwinkelketen Aveve, een onderdeel van de landbouwgroep Arvesta, krijgt met Stefan De Clercq een nieuwe baas. Voormalig directeur retail Erik Haegeman heeft het bedrijf immers verlaten.

 

Focus op groei

Stefan De Clercq, tot voor kort COO bij Arvesta, is sinds 1 januari ‘business unit director franchise & retail’, een nieuwe rol die verder focus legt op groei en klantentevredenheid. In deze rol zal hij leiding geven aan de Aveve- en Eurotuinwinkels van de groep, zo meldt het bedrijf. Erik Haegeman, die businessunitdirecteur was voor retail, machines en bloem, heeft besloten een nieuwe wending aan zijn carrière te geven en heeft Arvesta in onderlinge overeenstemming verlaten.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

Aveve heeft in België ongeveer 250 winkels, samen goed voor 210.000 m² aan verkoopoppervlakte. Het merendeel van die winkels wordt uitgebaat door zelfstandige franchisenemers. In het voorjaar van 2019 presenteerde de retailer een nieuw winkelconcept, dat beleving en emotie centraal stelt. Dat concept werd al neergezet in drie testwinkels van uiteenlopende formaten: Mechelen (2000 m²), Oostrozebeke (1000 m²) en Hannuit (500 m²).

 

De komende jaren zou de nieuwe formule verder worden uitgerold met een vijftigtal verbouwingen per jaar. Dat plan zit op schema: “Vandaag zijn al tien winkels omgebouwd naar het nieuwe concept. Tegen de lente zullen we aan vijftien winkels zitten”, bevestigt woordvoerder Stéphanie Deleul.

Meer over... Doe-Het-Zelf/Tuin
Zie meer
  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin23 september, 2026
    Stoelverbod voor Gamma: Vincent Sheppard wint plagiaatzaak

    Meubelfabrikant Vincent Sheppard heeft bij de rechtbank in Den Haag afgedwongen dat Intergamma zijn Amelie-tuinstoelen en loungesets niet langer mag verkopen in de Europese Unie. Volgens de rechter lijken de modellen vrijwel volledig op de Kodo-collectie van Vincent Sheppard.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin22 september, 2026
    Frankrijk blijft zwakkere broertje bij sterk presterend Kingfisher

    Kingfisher, het moederbedrijf van doe-het-zelfketens B&Q, Screwfix, Castorama en Brico Dépôt, heeft een sterk halfjaar achter de rug maar blijft het wel lastig hebben op de Franse markt.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin18 september, 2026
    Van Marcke verkoopt winkels om schuldenberg terug te dringen

    Van Marcke verkoopt winkelvastgoed en krimpt zijn netwerk om cash vrij te maken. De badkamer- en verwarmingsspecialist torst een nettoschuld van 188 miljoen euro en leed vorig jaar opnieuw verlies.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail