RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door
In dit artikel
  • Bedrijven Coolblue
  • Onderwerpen Winkelopeningen
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Coolblue opent achtste Belgische winkel in Mechelen

icon
Elektro8 mei, 2023
Coolblue

Nederlandse elektroketen Coolblue opent deze zomer een nieuwe winkel in het Winkelpark Malinas in Mechelen. Het bedrijf is momenteel op zoek naar medewerkers voor de nieuwe locatie.

1000m² groot

De nieuwe winkel is zo’n 1.000 m² groot en klanten zullen er meer dan 1.000 producten kunnen uitproberen. Ze kunnen er ook terecht voor advies, service na aankoop en voor het ophalen van online bestellingen. Arne Van Verdegem, Manager Groei van Coolblue België, legt het winkelconcept uit: “Onze klanten hebben vaak al een idee welk product ze willen, maar willen het graag nog even ervaren. Binnenkort is dit ook mogelijk in onze Mechelse winkel.”.

De vestiging in Mechelen wordt de achtste in België, na Wilrijk, Zaventem, Gent, Brussel, Hasselt en Kortrijk en de winkel die later dit jaar zal openen in Brugge. Voor Coolblue Mechelen is het bedrijf nog op zoek naar zo’n 30 medewerkers. De nieuwe winkel komt in de plaats van de Franse interieurwinkel 4 Murs, die recent de deuren sloot.

Mitiska REIM, eigenaar van Winkelpark Malinas, is blij met de komst van een nieuw “sterk merk”. “Een mooie aanvulling van de sterke merken die Malinas vandaag telt, en een meerwaarde voor al onze klanten”, aldus Jan Du Bois van Mitiska REIM.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Elektro
Zie meer
  • icon
    Elektro4 november, 2026
    Fnac Darty krijgt miljoenenboete voor ongeoorloofd volgen van appgebruikers

    Personalisatie kan duur uitvallen. Fnac Darty krijgt in Frankrijk een boete van 7 miljoen euro omdat de retailer het surfgedrag van gebruikers van zijn mobiele app volgde zonder hun toestemming. Het bedrijf betwist de boete.

  • icon
    Elektro3 november, 2026
    Chinees JD.com mag MediaMarkt en Saturn definitief overnemen

    De Chinese e-commercereus JD.com mag MediaMarkt-moeder Ceconomy overnemen. De Europese Commissie heeft de laatste noodzakelijke goedkeuring verleend. Niets staat de deal nu nog in de weg, dus binnen enkele dagen moet de transactie rond zijn.

  • icon
    Elektro27 oktober, 2026
    MediaMarkt-moeder Ceconomy overtreft eigen verwachtingen

    Ceconomy, het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn, heeft zijn boekjaar 2025/26 sterker dan verwacht afgesloten. De elektronicaretailer zag zijn winst met 27% stijgen, terwijl de omzet met 5,3% groeide. Ondertussen nadert de overname door het Chinese JD.com een beslissende fase.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail