RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven MediaMarkt
  • Onderwerpen Winkelopeningen
  • Geografie Vlaams-Brabant
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

MediaMarkt opent de deuren van tweede Core-winkel

icon
Elektro10 juli, 2024

MediaMarkt heeft nu ook een winkel in Boortmeerbeek: op de Leuvensesteenweg opende een vestiging volgens het vernieuwde Core-concept.

In een nieuw jasje

Het vernieuwde winkelconcept van de keten kenmerkt zich door een meer industriële uitstraling op het vlak van kleur en materiaalgebruik. Er is opvallend veel gewerkt met diverse soorten metaal, gecombineerd met houten accenten. Ook het gebruik van het zwart accentueert de uitstraling. “De vertrouwde service, maar in een hip en modern jasje”, zo beschrijft MediaMarkt de nieuwe winkel van 1140 m², die te vinden is waar vroeger Lighthouse Gallery zat

De 23 winkelmedewerkers moeten de omnichannelstrategie van MediaMarkt versterken. Zo kunnen klanten terecht bij de Smartbar voor reparaties aan het scherm van hun toestel en zal het mogelijk zijn in de winkel online bestelde producten op te pikken. CCO van de winkel is David Vandael, die elf jaar ervaring heeft als manager in de retailsector, maar nieuw is bij MediaMarkt.

“Bij de omnichannelstrategie hoort ook het verder uitbreiden van ons winkelnetwerk in België, en de winkel in Boortmeerbeek is hier een nieuw voorbeeld van. Bovendien is het de tweede winkel in België die werd ingericht volgens de nieuwe versie van het Core-concept, waarmee we iedereen die langskomt een fantastische beleving willen bezorgen,” aldus CEO Remko Rijnders van MediaMarkt Benelux.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Elektro
Zie meer
  • icon
    Elektro4 november, 2026
    Fnac Darty krijgt miljoenenboete voor ongeoorloofd volgen van appgebruikers

    Personalisatie kan duur uitvallen. Fnac Darty krijgt in Frankrijk een boete van 7 miljoen euro omdat de retailer het surfgedrag van gebruikers van zijn mobiele app volgde zonder hun toestemming. Het bedrijf betwist de boete.

  • icon
    Elektro3 november, 2026
    Chinees JD.com mag MediaMarkt en Saturn definitief overnemen

    De Chinese e-commercereus JD.com mag MediaMarkt-moeder Ceconomy overnemen. De Europese Commissie heeft de laatste noodzakelijke goedkeuring verleend. Niets staat de deal nu nog in de weg, dus binnen enkele dagen moet de transactie rond zijn.

  • icon
    Elektro27 oktober, 2026
    MediaMarkt-moeder Ceconomy overtreft eigen verwachtingen

    Ceconomy, het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn, heeft zijn boekjaar 2025/26 sterker dan verwacht afgesloten. De elektronicaretailer zag zijn winst met 27% stijgen, terwijl de omzet met 5,3% groeide. Ondertussen nadert de overname door het Chinese JD.com een beslissende fase.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail