BELANGRIJK: RetailDetail heeft z’n website geüpgraded. Om opnieuw toegang te krijgen tot uw account en te genieten van onze plus-artikels, kies de knop ‘inloggen’, vul uw e-mailadres in en kies een nieuw wachtwoord.
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • Europe - EN
  • Over ons
  • Contact
  • Lid worden
  • Inloggen user
  • News
  • Events
  • Hunts
  • RetailHub
  • Food
  • Mode
  • Wonen
  • Elektro
  • Schoonheid/verzorging
  • Doe-Het-Zelf/Tuin
  • Vrije tijd
  • Algemeen
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • Europe - EN
  • Over ons
  • Contact
  • Inloggen user
  • News
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
  • Hunts
  • RetailHub
user
Geschreven door Jorg Snoeck
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Miele verwerft Belgische stofzakkenfabrikant Eurofilters

iconElektro18 januari, 2022

De Duitse witgoedfabrikant Miele neemt zijn Limburgse toeleverancier Eurofilters over. Dat bedrijf produceert onder andere stofzakken en mondmaskers.

 

Aanvoerketen beheersen

Eurofilters, dat opgericht werd in 1977 door de familie Schultink, leverde al langer een groot deel van de stofzuigerzakken van Miele. In de fabriek in het Limburgse Pelt werken bijna 160 mensen. Via de overname wil Miele meer controle krijgen over zijn aanvoerketen. Bovendien ziet het Duitse concern kansen om andere markten te betreden, schrijft De Tijd. Eurofilters maakt niet alleen stofzakken, maar ook filterende producten als mondmaskers.

 

Aan het hoofd van Eurofilters staan momenteel nog de broers Jan en Frits Schultink. Zij zullen zich op middellange termijn volledig uit het bedrijf terugtrekken. Financiële details omtrent de transactie zijn niet bekend gemaakt.

 

Door de overname wordt de Peltse onderneming de eerste fabriek van Miele in België. De Duitse huishoudreus heeft daarnaast acht productievestigingen in eigen land en daarnaast ook in China, Oostenrijk, Polen, Roemenië en Tsjechië. Verder maakt ook het Italiaanse Steelco deel uit van het concern.

Blijf op de hoogte

Ontvang onze gratis nieuwsbrieven en mis het laatste retailnieuws niet.

Abonneren
logo

De Duitse witgoedfabrikant Miele neemt zijn Limburgse toeleverancier Eurofilters over. Dat bedrijf produceert onder andere stofzakken en mondmaskers.   Aanvoerketen beheersen Eurofilters, dat opgericht werd in 1977 door de familie Schultink, leverde al langer een groot deel van de stofzuigerzakken van Miele. In de fabriek in het Limburgse Pelt werken bijna 160 mensen. Via de overname wil Miele meer controle krijgen over zijn aanvoerketen. Bovendien ziet het Duitse concern kansen om andere markten te betreden, schrijft De Tijd. Eurofilters maakt niet alleen stofzakken, maar ook filterende producten als mondmaskers.   Aan het hoofd van Eurofilters staan momenteel nog de broers Jan en...

Meer Elektro
Bekijk meer
  • iconElektro16 mei, 2022
    Lab9 neemt 15 winkels van Switch over

    Lab9 Stores neemt 15 locaties over van Switch. Daarmee maakt de Apple Premium Reseller de sprong van 11 naar 26 vestigingen, terwijl ook de omzet meer dan verdubbelt.

  • iconElektro13 mei, 2022
    Media Markt verkoopt tegenwoordig 40% minder online

    Ceconomy, de holding achter Media Markt en Saturn, zag de omzet in het tweede kwartaal met 19% stijgen. De groei is te danken aan fysieke winkels en dienstverlening, want online kelderden de verkopen met 40%.

  • iconElektro11 mei, 2022
    Elektrogroothandel Cebeo levert in Brussel per fiets

    Ook grossisten beginnen met de fiets te leveren: elektrodistributeur Cebeo bezorgt een deel van de bestellingen in Brussel per cargobike.

Evenementen
  • 9
    jun
    Future of Food Congress
  • 14
    sep
    Captains of Retail 2022
  • 22
    sep
    RetailDetail Day 2022
  • 13
    okt
    Human Resources & People Congress
  • 20
    okt
    Trade & Shopper Marketing Congress
  • 24
    nov
    RetailDetail Night 2022
Meest gelezen
  • iconAlgemeen20 mei, 2022
    The Future of Shopping: merken als kerken, Chinese honger en VR-werkborrels
  • iconFood20 mei, 2022
    Ekomenu zet eco- en gezondheidsscores op kasticket
  • iconFood20 mei, 2022
    Casino geeft senioren korting op abonnement
  • iconFood20 mei, 2022
    Biologische webwinkel eFarmz lanceert ultrasnelle bezorgdienst
Volg RetailDetail
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
footer-logo
RetailDetail, de leidende b2b-retailcommunity in de Benelux, houdt retailprofessionals up-to-date met online en offline publicaties, evenementen, retailhunt inspiratiereizen en het unieke co-creatieplatform retailhub, waar retailers en hun leveranciers de toekomst van het winkelen kunnen ervaren.
Postadres:
Kolveniersstraat 7 bus 26 2000 Antwerpen
Bezoekadres:
Stadsfeestzaal – Meir 78 2000 Antwerpen
Hoe bereik je ons:
Routebeschijving
© 2022 RetailDetail
algemene voorwaarden | privacy policy
+32 3 500 89 59 info@retaildetail.be