RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Personeel McDonald’s gaat aan de slag bij Aldi

icon
Food20 maart, 2020

Coronatijden zorgen voor bijzondere allianties: medewerkers van gesloten McDonald’s-restaurants gaan helpen in de supermarkten van Aldi, om de grote toestroom aan klanten het hoofd te kunnen bieden.

 

McDonald’s leent medewerkers uit

Duitse medewerkers van McDonald’s, dat tijdens de coronacrisis zijn hamburgerrestaurants gesloten houdt, zullen de komende weken in de winkels van discounter Aldi aan de slag gaan. Daar zijn ze meer dan welkom om mee te helpen bij de grote klantendrukte sinds de corona-crisis, zo schrijft de Zuid-Duitse Marbacher Zeitung.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

De beide bedrijven hebben een unieke personeelssamenwerking afgesloten: werknemers van McDonald’s die thuiszitten ten gevolge van de coronacrisis maar toch willen werken, worden voor een beperkte periode ingehuurd door Aldi. De medewerkers werken er dan wel aan de arbeidsvoorwaarden van de supermarktketen en worden door hun nieuwe baas naar behoefte ingezet. Na de opdracht kunnen ze terugkeren naar McDonald’s, belooft de fastfoodketen.

 

“Elk individu in Duitsland wordt op dit moment opgeroepen om zijn of haar steentje bij te dragen aan het overwinnen van de crisis. Met deze oplossing kunnen we dit doen en tegelijkertijd een klassieke win-winsituatie bieden: onze medewerkers kunnen – als ze dat willen – in dienst blijven. Tegelijkertijd profiteert Aldi van extra middelen”, aldus Holger Beeck, het hoofd van McDonald’s Duitsland.

Meer over... Food
Zie meer
  • icon
    Food16 september, 2026
    Hoe Delhaize de Belgen vaker voor groenten en fruit wil doen kiezen

    Delhaize geeft de afdeling groenten en fruit een make-over en vernieuwt het assortiment, om consumenten te helpen met gezondere keuzes. Slechts 7% van de Belgen eet de aanbevolen hoeveelheid groenten, slechts 10% consumeert voldoende fruit.

  • icon
    Food16 september, 2026
    Royal Swinkels verhuist afvulactiviteiten Brouwerij Palm naar Nederland

    In een biermarkt die onder druk staat wil brouwersgroep Royal Swinkels de beschikbare productiecapaciteit efficiënter inzetten. Daarom verhuizen de afvullijnen voor flessen en vaten van brouwerij Palm in Steenhuffel naar Nederland.

  • icon
    Food16 september, 2026
    Becel-eigenaar Flora te koop voor 7 miljard euro

    Investeringsfonds KKR zet Flora Food Group, het bedrijf achter voormalige Unilever-margarinemerken als Becel, Bertolli, Blue Band en Violife, te koop. Een deal zou 7 miljard euro kunnen opbrengen.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food18 augustus, 2026
    Aldi haalt emoji’s opnieuw boven voor start schooljaar
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail