RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven LVMH
  • Onderwerpen Managementwissel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Bernard Arnault verschuift pionnen bij LVMH-merken Christian Dior en Louis Vuitton

icon
Mode11 januari, 2023
Shutterstock.com

Luxeconcern LVMH voert enkele verschuivingen door aan de top. Delphine Arnault, dochter van topman Bernard Arnault, wordt CEO van Dior. Ze volgt Pietro Beccari op, die Louis Vuitton gaat leiden.

Greep verstevigen

Het is een ware stoelendans die plaatsvindt aan de top van de Franse luxegroep LVMH. Beccari, die sinds 2018 topman was van Christian Dior Couture, wordt op 1 februari CEO van Louis Vuitton. Hij vervangt er Michael Burke, die na tien jaar aan het hoofd van het merk nieuwe verantwoordelijkheden zal opnemen, waarbij hij rechtstreeks zal rapporteren aan topman Arnault. Delphine Arnault, dochter van de rijkste man ter wereld, volgt Beccari op als CEO van Christian Dior.

Waarnemers zien in de verschuivingen een signaal dat Arnault zijn greep op de luxegroep wil verstevigen, door vertrouwelingen en zijn eigen kinderen op sleutelposities te plaatsen. Vorige maand benoemde hij zijn zoon Antoine tot CEO van Christian Dior SE, de holding van de familie. De 73-jarige topman zorgde er eerder al voor dat hij tot 80-jarige leeftijd CEO kan blijven en richtte een commanditaire vennootschap op waarvan de aandelen gelijk verdeeld worden over zijn vijf kinderen, die hun participatie gedurende dertig jaar niet mogen verkopen.

Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode14 september, 2026
    Tendam boekt recordomzet in eerste helft van 2026

    De Spaanse modegigant Tendam, bekend van Women’secret, Springfield en Cortefiel, heeft opnieuw een groei met dubbele cijfers gerealiseerd in de eerste helft van 2026. Daarmee trekt de groep de recordkoers van vorig jaar door.

  • icon
    Mode14 september, 2026
    Toenemende druk Frasers Group doet voorzitter Hugo Boss opstappen

    Stephan Sturm, de voorzitter van de raad van bestuur van Hugo Boss, treedt al na iets meer dan een jaar af. Dat doet hij onder druk van de grootste aandeelhouder van het Duitse modehuis, Frasers Group van Brits ondernemer Mike Ashley.

  • icon
    Mode11 september, 2026
    Oxfam: “Tweedehands via Vinted vervuilt vijf keer meer”

    Niet elke vorm van tweedehandsconsumptie is even duurzaam. Volgens een nieuw rapport van Oxfam veroorzaken platformen als Vinted een veel grotere koolstofvoetafdruk dan lokale kringloopwinkels. De NGO waarschuwt bovendien dat commerciële tweedehandsmodellen overconsumptie zelfs kunnen aanwakkeren.

Evenementen
  • 16
    sep
    CAPTAINS OF RETAIL – SEPTEMBER 2026
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food18 augustus, 2026
    Aldi haalt emoji’s opnieuw boven voor start schooljaar
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food17 augustus, 2026
    Hypermarkt Carrefour Burcht wordt pak kleiner
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail