RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Skechers
  • Onderwerpen Logistiek
  • Geografie Luik
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Groeiend Skechers bouwt nieuw distributiecentrum in Luik

icon
Mode12 november, 2024
Skechers

Om zijn sterke Europese groei te ondersteunen bouwt sneakermerk Skechers een groter distributiecentrum in Luik. Mogelijk behoudt het bedrijf ook zijn huidige magazijnen in dezelfde regio.

30% groei

Het op twee na grootste schoenenmerk ter wereld bouwt nabij de luchthaven van Luik een ultramodern Europees distributiecentrum van 200.000 m². Die nieuwe infrastructuur, op twaalf kilometer van het huidige verdeelcentrum, moet het merk in staat stellen verder te groeien. Alleen al in het derde kwartaal van 2024 behaalde Skechers een omzetstijging van wel 30% in de regio’s Europa, Midden-Oosten en Afrika, meldt COO David Weinberg in een persbericht.

“We verwachten dat dit momentum zal aanhouden terwijl we nieuwe stijlen ontwikkelen. We maken ze overal beschikbaar waar consumenten in Europa willen winkelen – of dat nu in onze ruim 500 Skechers-winkels is, op e-commercesites of binnen ons netwerk van externe retailers”, zegt hij.

Innovatie

Vanaf 2028 zal Skechers gefaseerd verhuizen naar de nieuwe locatie. Mogelijk zal het bedrijf ook het huidige gebouw behouden, om de groei te kunnen volgen, zegt Weinberg tegenover De Tijd. Momenteel werken daar 700 mensen. Er komen zeker bijkomende aanwervingen.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

Skechers zal dit jaar een omzet van ruim acht miljard euro halen. Tegen 2026 moet dat negen miljard worden. De sterke groei van het merk is te danken aan een focus op productinnovatie – met technisch sportschoeisel voor uiteenlopende disciplines – en op betaalbare prijzen. Mogelijk profiteert het merk ook deels van de huidige malaise bij concurrent Nike.

Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode22 september, 2026
    Controverse bij Converse: Nike trekt campagne in na ophef over “KKK-symboliek”

    Schoenenmerk Converse, onderdeel van sportgigant Nike, heeft een advertentiecampagne offline gehaald en excuses aangeboden na een golf van kritiek. De beelden riepen volgens critici associaties op met de Ku Klux Klan en met lynchpraktijken.

  • icon
    Mode22 september, 2026
    Puma herschikt Europese directie

    Puma heeft zijn Europese directie herschikt. De Nederlander Fokko de Rooij wordt per 1 oktober directeur voor Europa, terwijl Daniel Pustina met onmiddellijke ingang de leiding neemt over Centraal-Europa.  

  • icon
    Mode22 september, 2026
    Pieces versnelt in Nederland en België: zeven nieuwe winkels in een jaar tijd

    Bestseller-dochter Pieces voert het tempo op in Nederland en België. Het Deense modemerk breidde zijn winkelnetwerk in twaalf maanden uit van vier naar elf vestigingen en plant op 24 september al de volgende opening in Leuven.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail