De Belgische modeketen e5 heeft een nieuwe vestiging geopend in Deinze, alweer de vijftiende winkel voor de keten in Oost-Vlaanderen. Daarmee vult e5 de belangrijkste blinde vlek op de kaart in.
Winkel binnen de 20 minuten
De nieuwe winkel op de Gentsesteenweg beslaat 600 m² en kadert in de ambitie van e5 om een winkel te hebben op 20 minuten autorijden voor elke Vlaming. “Binnen die ambitie was de opening van een vestiging in Deinze erg belangrijk”, aldus de CEO’s Peter en Kristof De Sutter.
De winkel is volgens de topmannen ook “volledig afgestemd op de unieke boetiekervaring van e5″. Klanten kunnen er gebruik maken van de personalshoppingservice MyStyle en de retoucheservice voor het inkorten, innemen of herstellen van kledingstukken.
Peter De Sutter vertelt over de expansie van e5 tijdens het RetailDetail Fashion & Lifestyle Congress op 8 mei in Antwerpen. Ook Erik-Jan Mares van Zeeman, Elly Zwinnen van INNO en meer betreden die dag het podium.