RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Registratie gratis nieuwsbrief
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Bedrijven About YouZalando
  • Onderwerpen Overname
  • Geografie Duitsland
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Zalando neemt rivaal About You over

icon
Mode11 december, 2024

Zalando koopt zijn Duitse concurrent About You uit. Beide platformen zullen aan de voorkant apart blijven bestaan, maar achter de schermen zullen ze wel integreren.

Al goedgekeurd door aandeelhouders

Zalando heeft een openbaar overnamebod uitgebracht op 100% van het aandelenkapitaal van About You. Het bod bedraagt 6,5 euro per aandeel en is zo 12% hoger dan de mediane analistenprijs. De transactie, die naar verwachting in de zomer van 2025 zal worden afgerond, heeft al de steun van belangrijke About You-aandeelhouders, waaronder Otto Group, de Otto-familie en Heartland, die samen 73% van het aandelenkapitaal vertegenwoordigen.

In de B2C-sector zal de groep een tweemerkenstrategie voeren, waarbij About You zich vooral op jongeren zal blijven concentreren. Op B2B-vlak, dus voor de merkpartners, komt er wel een eengemaakt platform. De oprichters en bestuursleden van About You (Sebastian Betz, Tarek Müller en Hannes Wiese) zullen hun huidige rollen behouden binnen de gecombineerde groep. Zalando verwacht op lange termijn ongeveer honderd miljoen euro per jaar aan synergiën.

Samen willen de twee modemarktplaatsen een groter deel van de Europese mode- en lifestylemarkt ter waarde van 450 miljard euro bedienen. Binnenkort trekken de platformen bovendien samen naar de Verenigde Staten, maakt Zalando bekend tijdens de persconferentie. De VS zijn een lang gekoesterde droom van het bedrijf.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Mode
Zie meer
  • icon
    Mode18 september, 2026
    [In Beeld] The Fashion Store is halverwege na opening in Boortmeerbeek

    The Fashion Store heeft in Boortmeerbeek zijn 25ste winkel geopend. De multimerkenketen zet zo een symbolisch belangrijke stap richting haar ambitie om uit te groeien tot vijftig vestigingen in Vlaanderen.

  • icon
    Mode17 september, 2026
    Torfs doet Nederlandse overname na recordjaar

    Schoenen Torfs verwerft een meerderheidsbelang in het Nederlandse online fashionplatform The Little Green Bag. Met de overname wil de Belgische schoenenretailer een groep van complementaire modemerken uitbouwen en The Little Green Bag naar België brengen.

  • icon
    Mode17 september, 2026
    Eigenaar van Gigue neemt ook modemerk Jeff over

    De West-Vlaamse ondernemer Lieven Vandaele heeft het Brusselse damesmodemerk Jeff overgenomen. Na de eerdere overname van Gigue bouwt hij zo verder aan een Belgische modegroep. Voor Jeff staan onder meer eigen winkels en meer samenwerking achter de schermen op de agenda.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail