RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Amazon
  • Onderwerpen In beeldWinkelconcept
  • Geografie Italië
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

[In Beeld] Amazon opent cosmeticawinkel in Milaan

icon
Schoonheid/verzorging12 februari, 2025

Woensdagochtend opende Amazon Parafarmacia & Beauty de deuren in het centrum van Milaan. De eerste fysieke winkel van de retailer in Italië combineert een ruim assortiment schoonheids- en verzorgingsproducten met innovatieve diensten en advies.

Groeiend aanbod

In de winkel vinden klanten een selectie schoonheids- en verzorgingsproducten van merken zoals Eucerin, La Roche-Posay, Vichy, Avène, Bionike, Rilastil en CeraVe. Ook zijn er voorschriftvrije medicijnen en parafarmaceutische producten te koop. De retailer zet hier zijn groeiende aanbod van schoonheids- en verzorgingsproducten in Europa in de kijker: de producten zullen geleidelijk beschikbaar komen in de online winkels in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje en het Verenigd Koninkrijk.

Daarnaast demonstreert Amazon hier een reeks innovatieve technologische toepassingen en diensten. ‘Place & Learn Stations’ met interactieve digitale displays spelen video’s af over de producten die je op het meubel plaatst. In de “derma-bar” kunnen klanten hun huid laten analyseren door een van de drie digitale huidanalysestations. Op basis van de resultaten geven schoonheidsexperts vervolgens productaanbevelingen. Er zijn proefstations om producten uit te proberen. De winkel beschikt ook over een apotheekruimte waar klanten voorschriftvrije medicijnen kunnen kopen: apothekers geven er informatie en advies over de beschikbare producten.

Meer over... Schoonheid/verzorging
Zie meer
  • icon
    Schoonheid/verzorging30 oktober, 2026
    Sephora verklapt nieuwe Belgische winkellocatie met raadsel

    Sephora kondigt haar volgende Belgische winkel aan, althans op cryptische wijze. Op sociale media hint de Franse cosmeticaketen met een raadsel naar een nieuwe winkel in een shoppingcenter in een stad met een samengestelde naam. Alle aanwijzingen leiden naar één plek...

  • icon
    Schoonheid/verzorging29 oktober, 2026
    Henkel bubbelt omhoog, maar winst blijft niet plakken

    Henkel, de Duitse producent van Persil, Schwarzkopf en Pritt, groeit veel sneller verwacht en verhoogt zijn jaarprognose. Al dreigen de fors stijgende grondstofprijzen aan de winstmarges te vreten.

  • icon
    Schoonheid/verzorging28 oktober, 2026
    Hoe parfumreus Puig naar 8 miljard euro wil tegen 2032

    Het Spaanse beautyconcern Puig, bekend van parfummerken als Rabanne, Carolina Herrera en Jean Paul Gaultier, wil tegen 2032 zijn omzet verhogen tot meer dan 8 miljard euro. Met een nieuw strategisch plan mikt de groep op internationale expansie, hogere winstmarges en een plaats bij de vier grootste premiumbeautybedrijven ter wereld.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail