RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Beiersdorf
  • Onderwerpen Bedrijfsresultaten
  • Geografie Duitsland
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Nivea bezorgt Beiersdorf recordcijfers

icon
Schoonheid/verzorging29 februari, 2024
Cineberg / Shutterstock.com

Nivea-producent Beiersdorf was in 2023 het snelst groeiende verzorgingsbedrijf ter wereld. Dit jaar zal het tempo wel wat zakken, voorspelt topman Vincent Warnery.

“Beste huidverzorgingsbedrijf ter wereld”

Beiersdorf zag de omzet met meer dan 10% groeien naar 9,5 miljard euro, een nieuw record. De operationele winst steeg met 9,5% naar 1,27 miljard euro. De mooie cijfers zijn mede te danken aan de sterke prestaties van het vlaggenschipmerk Nivea, dat voor het eerst de kaap van de vijf miljard omzet neemt (5,2 miljard om precies te zijn) en dat in alle regio’s en categorieën met dubbele cijfers groeide, meldt het bedrijf.

Warnery spreekt van een opmerkelijk groeitraject: “We waren het snelst groeiende schoonheidsbedrijf wereldwijd in 2023 en we hebben onze belofte van winstgevende groei waargemaakt.” Hij wijst op grote investeringen die van het beste huidverzorgingsbedrijf ter wereld moeten maken. Er kwam bijvoorbeeld een nieuwe productiesite in Leipzig, met 300 miljoen euro de grootste investering die het bedrijf ooit deed in een fabriek.

Hij klinkt wel voorzichtig in zijn prognoses: dit jaar zal de groei eerder met enkele dan met dubbele cijfers worden geschreven, en ook de bedrijfswinst zal verder toenemen. Die voorzichtigheid is niet nieuw: ook een jaar geleden voorspelde de topman een lichte groeivertraging, maar hij kreeg dus ongelijk…

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Schoonheid/verzorging
Zie meer
  • icon
    Schoonheid/verzorging6 november, 2026
    Joybuy opent eigen beautyshop in Nederland

    Joybuy, het Europese e-commerceplatform van JD.com, lanceert in Nederland een Beauty Store. De nieuwe webwinkel bundelt meer dan 10.000 beautyartikelen, van make-up en parfum tot haarverzorging en verzorgingsproducten. Het assortiment combineert Koreaanse huidverzorging, Japanse merken en bekende Europese labels.

  • icon
    Schoonheid/verzorging6 november, 2026
    [In Beeld] “Belevingseiland” krijgt centrale plek in Brusselse boetiek van Marie-Stella-Maris

    In Brussel zet Marie-Stella-Maris een verdere stap naar de Franstalige markt. In de pas geopende flagshipboutique aan de prestigieuze Louizalaan speelt niet de vertrouwde refill bar, wel een nieuwe belevingstafel de hoofdrol.

  • icon
    Schoonheid/verzorging4 november, 2026
    Estée Lauder schroeft kortingen terug dankzij sterke vraag naar luxeparfums

    Estée Lauder zet steeds minder in op kortingen en promoties, nu de Amerikaanse beautygroep profiteert van een sterke vraag naar luxeparfums en een aantrekkende Chinese markt. Na een beter dan verwacht eerste kwartaal verhoogt het concern zijn jaarprognoses en presenteert het ambitieuze groeidoelstellingen tot 2030.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail