BELANGRIJK: RetailDetail heeft z’n website geüpgraded. Om opnieuw toegang te krijgen tot uw account en te genieten van onze plus-artikels, kies de knop ‘inloggen’, vul uw e-mailadres in en kies een nieuw wachtwoord.
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • Europe - EN
  • Over ons
  • Contact
  • Lid worden
  • Inloggen user
  • News
  • Events
  • Hunts
  • RetailHub
  • Food
  • Mode
  • Wonen
  • Elektro
  • Schoonheid/verzorging
  • Doe-Het-Zelf/Tuin
  • Vrije tijd
  • Algemeen
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • Europe - EN
  • Over ons
  • Contact
  • Inloggen user
  • News
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Events
  • Hunts
  • RetailHub
user
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
  • Tags werkloosheid
  • Companies Inno
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Inno roept personeel al terug uit werkloosheid

iconGeen onderdeel van een categorie27 april, 2022
INNO

Bij Inno gaan alle medewerkers vanaf 2 mei weer helemaal aan de slag. Het personeel wordt zo bijna twee maanden eerder dan voorzien teruggehaald uit tijdelijke werkloosheid.

Opnieuw aan de slag

Sinds 11 april zit de helft van al het winkelpersoneel van warenhuisketen Inno gedwongen thuis. Ondanks de coronaversoepelingen waren de verkopen dit voorjaar ondermaats, waardoor de keten een regeling van tijdelijke werkloosheid invoerde. Ook een kwart van de directie, de managers, afdelingshoofden en eerste verkopers werden op non-actief gezet. De maatregel zou tot eind juni duren en 700 mensen treffen.

Nu blijkt het toch weer beter dan verwacht te gaan, want de directie keerde begin deze week op zijn stappen terug. In de week van 2 mei zou iedereen (eventjes) terugkomen om het 125-jarig bestaan van de warenhuisketen te vieren, maar ook daarna mag iedereen weer gewoon werken. Aan de werkloosheid komt dan al een einde en iedereen hervat het werk opnieuw 100%. Dat berichten de vakbonden aan La Libre Belgique en is inmiddels bevestigd.

Alvast de hele maand mei en wellicht ook voor de maand juni herneemt iedereen het werk. Ondanks de ups en downs behoudt vakbond CNE naar eigen zeggen het vertrouwen in de directie, omdat er open en duidelijk wordt gecommuniceerd. Inno is momenteel ook volop bezig met een rebranding en de transformatie van de winkels.

Blijf op de hoogte

Ontvang onze gratis nieuwsbrieven en mis het laatste retailnieuws niet.

Abonneren
logo
  • werkloosheid

Bij Inno gaan alle medewerkers vanaf 2 mei weer helemaal aan de slag. Het personeel wordt zo bijna twee maanden eerder dan voorzien teruggehaald uit tijdelijke werkloosheid.

Evenementen
  • 9
    jun
    Future of Food Congress
  • 14
    sep
    Captains of Retail 2022
  • 22
    sep
    RetailDetail Day 2022
  • 13
    okt
    Human Resources & People Congress
  • 20
    okt
    Trade & Shopper Marketing Congress
  • 24
    nov
    RetailDetail Night 2022
Meest gelezen
  • iconAlgemeen20 mei, 2022
    The Future of Shopping: merken als kerken, Chinese honger en VR-werkborrels
  • iconFood20 mei, 2022
    Ekomenu zet eco- en gezondheidsscores op kasticket
  • iconFood20 mei, 2022
    Casino geeft senioren korting op abonnement
  • iconFood20 mei, 2022
    Biologische webwinkel eFarmz lanceert ultrasnelle bezorgdienst
Volg RetailDetail
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
footer-logo
RetailDetail, de leidende b2b-retailcommunity in de Benelux, houdt retailprofessionals up-to-date met online en offline publicaties, evenementen, retailhunt inspiratiereizen en het unieke co-creatieplatform retailhub, waar retailers en hun leveranciers de toekomst van het winkelen kunnen ervaren.
Postadres:
Kolveniersstraat 7 bus 26 2000 Antwerpen
Bezoekadres:
Stadsfeestzaal – Meir 78 2000 Antwerpen
Hoe bereik je ons:
Routebeschijving
© 2022 RetailDetail
algemene voorwaarden | privacy policy
+32 3 500 89 59 info@retaildetail.be