RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Yoni Van Looveren
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Bakker.com breidt online platform uit

icon
Wonen17 juni, 2016

Bakker.com heeft zijn online platform uitgebreid en heeft naar eigen zeggen nu het grootste online tuinplatform in Europa. Naast de uitbreiding van het assortiment wil het bedrijf nu ook meer advies geven via de website.

Instructievideo’s

Op het nieuwe platform wordt een assortiment van 11.000 tuinartikelen en seizoensgebonden producten aangeboden. Daarnaast worden er nu ook zogenaamde ‘garden hacks’ geplaatst: dat zijn korte video’s waarin tips worden gegeven om problemen in en rond de tuin eenvoudig op te lossen. Er zijn ook langere instructievideo’s en honderden artikels van tuinexperts te vinden.

 

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

De nieuwe website is een flinke verandering voor Bakker.com, dat van oorsprong een postorderbedrijf is. De vorige website was dan ook vooral een digitale versie van de papieren catalogus. Momenteel is er enkel een Nederlandse versie van de nieuwe website, maar de komende weken wordt die ook gelanceerd in het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk en Duitsland. Daarna wordt ook de stap gemaakt naar de vijftien andere markten waar Bakker.com aanwezig is.

 

Bakker.com is een familiebedrijf dat al meer dan zeventig jaar bloembollen, planten en zaden rechtstreeks van het land naar de klant stuurt.

Meer over... Wonen
Zie meer
  • icon
    Wonen23 september, 2026
    IKEA brengt compacter winkelformaat naar Nederland, (nog) niet naar België

    IKEA plant vanaf volgend jaar een vijftal kleinere winkels te openen in Nederland. Ook elders in Europa rolt de woonwinkelketen dat compacte concept uit. In België echter is de tijd nog niet rijp.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin23 september, 2026
    Stoelverbod voor Gamma: Vincent Sheppard wint plagiaatzaak

    Meubelfabrikant Vincent Sheppard heeft bij de rechtbank in Den Haag afgedwongen dat Intergamma zijn Amelie-tuinstoelen en loungesets niet langer mag verkopen in de Europese Unie. Volgens de rechter lijken de modellen vrijwel volledig op de Kodo-collectie van Vincent Sheppard.

  • icon
    Wonen21 september, 2026
    Eerste barst in beloofde continuïteit na overname bij Flying Tiger

    Nog geen halfjaar nadat Modella Capital bij de overname van Flying Tiger Copenhagen beloofde het bestaande management te steunen, vertrekt financieel directeur Christian Kofoed Hertz Jakobsen. Hij legt na zeven jaar ook zijn bestuursmandaat neer.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail