RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Stefan Van Rompaey
In dit artikel
  • Bedrijven Jysk
  • Onderwerpen Expansie
  • Geografie België
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Jysk opent twee winkels op één dag

icon
Wonen18 juni, 2025
Jysk Sint-Niklaas

Woensdag opende Jysk twee nieuwe winkels in België: in Schelle en Sint-Niklaas. Met deze dubbele opening groeit het winkelnetwerk van de Deense retailer naar 68 vestigingen.

Toplocaties

Beide nieuwe vestigingen bevinden zich op commerciële toplocaties. In Schelle gaat het om een van de grootste winkels van de retailer in België, met een oppervlakte van 2.000 m² in het populaire winkelcentrum A12 Shopping. “Dit is the place to be. We hebben lang gezocht naar een mooie plek op dit retailpark en we zijn heel blij dat we die nu gevonden hebben”, zegt retail manager Dennis Landa. “Het openen van zo’n grote winkel is een logische vervolgstap in onze expansiestrategie. We zijn ervan overtuigd dat deze vestiging zal uitgroeien tot een van onze succesverhalen in België.”

In Sint-Niklaas gaat het om een winkel van 1.250 vierkante meter in een vernieuwd winkelcomplex aan de August De Boeckstraat. “Wij willen aanwezig zijn op plaatsen waar onze klanten winkelen. Sint-Niklaas stond al langer op onze radar, en we zijn blij dat we hier nu een sterke locatie hebben gevonden.”

De twee winkels zorgen samen voor een twintigtal extra jobs. De uitbreiding maakt deel uit van Jysks’s strategie om dichter bij de Belgische klant te komen. De Deense woonwinkelketen is op weg naar 125 winkels: op woensdag 23 juli opent winkel nummer 69 in Lokeren.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief
Meer over... Wonen
Zie meer
  • icon
    Wonen2 november, 2026
    Reginald De Belie, ex-zaakvoerder DEBA Meubelen, onverwacht overleden

    Reginald De Belie, jarenlang zaakvoerder en boegbeeld van het Sint-Niklase familiebedrijf DEBA Meubelen, is op 73-jarige leeftijd onverwacht overleden tijdens een vakantie in Australië. Hij stond mee aan de basis van de uitbouw van de meubelzaak.

  • icon
    Wonen30 oktober, 2026
    [In Beeld] Marie-Marie test Brusselse markt met pop-upwinkel

    Het Antwerpse familiebedrijf Marie-Marie, gespecialiseerd in luxueus bed- en badlinnen, breidt zijn winkelnetwerk tijdelijk uit naar Brussel. Met een pop-upwinkel vlak bij de Louizalaan wil het merk onderzoeken of de hoofdstad ruimte biedt voor een permanente vestiging.

  • Maisons du Monde
    icon
    Wonen27 oktober, 2026
    Maisons du Monde wisselt van topman na dramatische omzetcijfers

    Amper enkele maanden na de financiële redding van Maisons du Monde moet topman François-Melchior de Polignac plaatsmaken voor John Browett. De Franse woonwinkelketen haalt ook retailexpert Marc Ténart binnen om het herstel te versnellen.

Evenementen
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Mode8 oktober, 2026
    Zalando plant vlag in Frankrijk met reusachtig distributiecentrum
  • icon
    Food9 oktober, 2026
    Krijgt Colruyt 18 Belgische Carrefour-supermarkten in ruil voor Codifrance?
  • icon
    Mode13 oktober, 2026
    Norah opent eerste Belgische winkel in Diest, Hasselt volgt
  • icon
    Food7 oktober, 2026
    [Analyse] Colruyt, Aldi, Lidl en vakbonden voeren lobby-offensief over zondagsopeningen
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail