RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
RetailDetail BE
België - NL
  • België - NL
  • Belgique - FR
  • Nederland - NL
  • España - ES
  • France - FR
  • Europe - EN
  • Nieuws
    • Food
    • Mode
    • Wonen
    • Elektro
    • Schoonheid/verzorging
    • Doe-Het-Zelf/Tuin
    • Vrije tijd
    • Algemeen
  • Innovaties
  • Events
    • EVENTS 2026
    • EVENTS 2027
    • EVENT PARTNERSHIPS
  • Advertising & Paid content
    • RETAILDOSSIERS – KALENDER
    • PAID CONTENT & ONLINE ADVERTISING
    • PRINT ADVERTISING
    • PRINT ARCHIVE
  • Retail Tours
  • Keynotes
  • Ledenzone
Nieuwsbrief
  • Registreer gratis
Ledenzone
  • Log in
  • Word lid
thumb
Geschreven door Pauline Neerman
In dit artikel
Artikel delen
  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • linkedin
  • email

Walter Van Gastel en twee Intratuins omgedoopt tot Oh’Green 

icon
Doe-Het-Zelf/Tuin31 december, 2018

De tuincentra van Walter Van Gastel en de Intratuin-vestigingen van Olen en Zwijndrecht worden in 2019 omgebouwd naar Oh’Green. In Aarschot opende de eerste vernieuwde winkel al eerder de deuren.

 

Aarschot kreeg pilootwinkel

Al in maart opende de Waalse tuincentrumketen Oh’Green een eerste winkel ten noorden van de taalgrens, in Aarschot. De vroegere Intratuin werd met de grond gelijk gemaakt en volledig opnieuw opgebouwd als eerste pilootwinkel van het vernieuwde Oh’Green-concept. Een aangebouwd tweede deel opent er trouwens binnenkort nog de deuren.

Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief

 

Ook de andere vestigingen van Walter Van Gastel (nu al officieel Walter Van Gastel by Oh’Green) en de Intratuin-winkels van Olen en Zwijdrecht veranderen in 2019 van naam. De transformatie komt er naar aanleiding van de fusie tussen Walter Van Gastel, de paar Intratuin-vestigingen in handen van Hubo en Oh! Green in 2017.

 

Voortaan met weglatingsteken 

Sinds die fusie (waarbij de nieuwe holding Garden Center Holding werd opgericht met Hubo en investeringsfondsen Pentahold en E-capital als aandeelhouders) was het al de bedoeling om zoveel mogelijk synergieën te creëren, maar vooraleer de nationale uitrol van start ging, werd eerst een nieuw winkelconcept voor Oh’Green. Zo kreeg de formule bijvoorbeeld een nieuw logo met weglatingsteken in plaats van het vroegere uitroepteken.

 

“De winkels zullen in het voorjaar 2019 in een ander jasje gestoken worden. Zo verwelkomen we je in een tuincentrum bij jou in de buurt dat helemaal klaar is voor de toekomst. Een spannend, nieuw verhaal dat we graag met jou willen beleven”, klinkt het in een persbericht. Oh’Green heeft een aanbod planten, bloemen, decoratie en dierproducten.

Meer over... Doe-Het-Zelf/Tuin
Zie meer
  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin18 september, 2026
    Van Marcke verkoopt winkels om schuldenberg terug te dringen

    Van Marcke verkoopt winkelvastgoed en krimpt zijn netwerk om cash vrij te maken. De badkamer- en verwarmingsspecialist torst een nettoschuld van 188 miljoen euro en leed vorig jaar opnieuw verlies.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin8 september, 2026
    Hornbach verrast met aanhoudende straffe groei

    Bij Hornbach klom in het voorbije kwartaal zowel de omzet als de winst stevig. De bouwmarktgroep groeit duidelijk sneller dan de doe-het-zelfmarkt, maar houdt ondanks die sterke prestaties vast aan zijn jaarprognose.

  • icon
    Doe-Het-Zelf/Tuin4 september, 2026
    Na Colruyt trekt ook Brico Planit naar Makro-site in Deurne

    Er komt schot in de heractivering van de voormalige Makro-site in Deurne. Na de aankondiging dat Colruyt Professionals er opent op 16 september, zegt Brico Planit te mikken op begin 2027. De keten neemt er ook de bestaande drive-in in gebruik.

Evenementen
  • 24
    sep
    RETAIL MARKETING DAY 2026
  • 19
    nov
    RETAILDETAIL NIGHT 2026
Meest gelezen
  • icon
    Food1 september, 2026
    Grootste Vlaamse bakkersketen zou te koop staan
  • icon
    Food27 augustus, 2026
    Delhaize trekt nu ook naar Makro-site Eke: 12 winkelopeningen dit jaar
  • icon
    Food8 september, 2026
    [Interview] “Retail is topsport!” (Els Lagrou, Albert Heijn België)
  • icon
    Food14 september, 2026
    Aldi België introduceert on-the-go-aanbod onder de vijf euro
Volg RetailDetail
  • socialFacebook
  • socialTwitter
  • socialInstagram
  • socialLinkedIn
Sinds 2009 is RetailDetail hét toonaangevende B2B-platform voor retail in Europa.
Als "100% trusted medium" en sterke retailcommunity biedt RetailDetail professionals dagelijks betrouwbaar nieuws, scherpe inzichten en relevante analyses uit de sector.
Daarnaast brengt RetailDetail de markt samen via inspirerende events en exclusieve retailtours, waar kennisdeling, netwerking en innovatie centraal staan.
footer-logo
Postadres
Genuastraat 1/41
2000 Antwerp
Contact & adres
Over ons
info@retaildetail.be

© 2026 RetailDetail